Ақмола облысы Ерейментау ауданы Тайбай ауылдық округінің Тайбай ауылында көшелерді қайта атау туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Тайбай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 қаңтардағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 ақпанда № 5764 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Тайбай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Ерейментау ауданы Тайбай ауылдық округінің Тайбай ауылында көшелер қайта аталсын:
1) В. Ленин көшесі Әлихан Бөкейханов көшесіне;
2) Комсомольская көшесі Кәукен Кенжетаев көшесіне;
3) Озерная көшесі Хамит Ерғалиев көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тайбай ауылдық
округінің әкімі
Ж.Жаншуақов

О переименовании улиц в селе Тайбай Тайбайского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области
Решение акима Тайбайского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 24 января 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 февраля 2017 года № 5764
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 декабря 2016 года аким Тайбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селе Тайбай Тайбайского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области:
1) улицу В. Ленина на улицу Алихана Бокейханова;
2) улицу Комсомольская на улицу Каукена Кенжетаева;
3) улицу Озерная на улицу Хамита Ергалиева.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Тайбайского
сельского округа
Ж.Жаншуаков