2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 6303 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 27.02.2018 № С-20/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 396 011,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 074 455 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 015 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 422 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 310 119,4 мың теңге;
2) шығындар – 3 538 912,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 10 552 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 430 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 878 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 32 504 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 185 956,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 185 956,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 28.11.2018 № С-31/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудандық бюджеттің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдерден, соның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
мемлекеттік баж.
2) салықтық емес түсімдерден, соның ішінде:
мемлекеттік меншігінде мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
басқа да салықтық емес түсімдер.
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату.
3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін 1 804 026 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.

О районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2017 года № С-18/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2018 года № 6303
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
"В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 27.02.2018 № С-20/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
1. Утвердить районный бюджет на 2018 – 2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 3 408 581,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 074 455 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 015 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 422 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 322 689,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3 551 482,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 552 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 430 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 878 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 32 504 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 185 956,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 185 956,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 24.12.2018 № С-33/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственной пошлины.
2) неналоговых поступлений, в том числе:
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждений по кредитам, выданным из государственного бюджета;
прочих неналоговых поступлений.
3) поступления от продажи основного капитала, в том числе:
продаж государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продаж земли.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрен объем субвенций передаваемые из областного бюджета в сумме 1 804 026 тысяч тенге.

4. Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге аудандық бюджетте республикалық бюджетке қаражатты қайтару көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарын енгізу мерзімінің 2018 жылдан 2020 жылға көшірумен;
міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелерді азайту.
5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджетке 3 878 мың теңге сомасында бюджеттік несиелерді өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 10.04.2018 № С-23/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2018 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
8. 2018 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында 6 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Біржан сал ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 27.02.2018 № С-20/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2018 жылға арналған аудандық бюджет шығысының құрамында Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ауылдық жерде тұрып, қызмет істейтін, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мекемелері мамандарының айлық еңбек ақыларына және тарифтік көрсеткіштеріне 25 пайыз қосымша төлем ақы қарастырылды.
10. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2018 жылға арналған резерві 1000 теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 22.10.2018 № С-28/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 2018 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 175 403,9 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 27.02.2018 № С-20/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 17.07.2018 № С-26/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес 2018 жылға арналған аудан бюджетінде қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты бағдарламалары бойынша шығындар ескерілсін.

4. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен возврат средств в республиканский бюджет на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства, в том числе:
переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год;
уменьшение ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 3 878 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 10.04.2018 № С-23/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год, согласно приложению 4.
7. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2018 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 5.
8. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 6.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района Биржан сал.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 27.02.2018 № С-20/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. В составе расходов районного бюджета на 2018 год согласно законодательству Республики Казахстан предусмотрены доплаты в размере 25 процентов от окладов и тарифных ставок специалистам, проживающим и работающим в сельской местности, организаций образования, социального обеспечения, культуры, финансируемых из районного бюджета.
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2018 год в сумме 1000 тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 22.10.2018 № С-28/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
10-1. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2018 года, в сумме 175 403,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 27.02.2018 № С-20/2 (вводится в действие с 01.01.2018); в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 17.07.2018 № С-26/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
11. Учесть в районном бюджете на 2018 год затраты по программам аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа согласно приложению 7 к настоящему решению.

12. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында жергілікті өзін - өзі басқару органдары бойынша 8 қосымшаға сәйкес трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
13. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте қала, ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін 38 381 мың теңге сомасындағы субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Степняк қаласы 17 069 мың теңге;
Макин ауылдық округі 21 312 мың теңге.
13-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында қала, ауылдық округ бюджеттеріне 9 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 13-1-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 10.04.2018 № С-23/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Тастанбеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының
әкімі
А.Қиықов
"23" желтоқсан 2017 жыл
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 23 желтоқсандағы

12. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2018 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления согласно приложению 8 к настоящему решению.
13. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету города, сельского округа в сумме 38 381 тысяча тенге, в том числе:
городу Степняку 17 069 тысяч тенге;
Макинскому сельскому округу 21 312 тысяч тенге.
13-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2018 год, предусмотрены целевые трансферты бюджету города, сельского округа согласно приложению 9.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-1 в соответствии с решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 10.04.2018 № С-23/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
14. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Тастанбеков
Секретарь районного
маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Енбекшильдерского
района Акмолинской
области
А.Кииков
"23" декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 23 декабря 2017 года

2017 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-18/2 шешіміне
4 қосымша
2018 жылғы аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 27.02.2018 № С-20/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Шығындар
4
Бiлiм беру
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру

от 23 декабря 2017 года
№ С-18/2
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 27.02.2018 № С-20/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Затраты
4
Образование
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-18/2 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен кредиттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 28.11.2018 № С-31/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
131516,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
117086,5
оның ішінде:
Ауданның білім бөлімі
71644
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
846
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
1274
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
3600
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
65924
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45442,5
Ымдау тілі мамандарына қызмет көрсетуге
637
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
15226
Жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттер енгізуге
9028,2
Үкіметтік емес ұйымдарға әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3325
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
3056
Еңбек нарығын дамытуға
14170,3
Бюджеттік кредиттер
14430
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
14430
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
14430
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-18/2 шешіміне
6 қосымша
2018 жылға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 28.11.2018 № С-31/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
389006,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
149459,9
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
37224,6
Білім беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
19052
Білім беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға
14281
Аудандық және қалалық мектептерді Wi-Fi желілерімен жарақтандыруға
2091,6
"Денсаулық пен тіршілік дағдырларын қалыптастыру,сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасына

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 23 декабря 2017 года
№ С-18/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2018 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 24.12.2018 № С-33/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
141667,5
Целевые текущие трансферты
127237,5
в том числе:
Отдел образования района
81795
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
846
На доплату учителям прошедшим стажировку по языковым курсам
1274
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
3600
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
76075
Отдел занятости и социальных программ района
45442,5
На оказание услуг специалистам жестового языка
637
На выплату государственной адресной социальной помощи
15226
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
9028,2
На размещение социального заказа в неправительственных организациях
3325
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3056
На развитие рынка труда
14170,3
Бюджетные кредиты
14430
Отдел экономики и финансов района
14430
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
14430
Приложение 6
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 23 декабря 2017 года
№ С-18/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 24.12.2018 № С-33/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
391426
Целевые текущие трансферты
151879
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
37224,6
На приобретение блочно-модульных котельных для объекта образования
19052
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
14281
На оснащение Wi-Fi сетями районные и городские школы
2091,6
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"

1800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19205,5
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау бойынша шығындарды өтеуге
721,5
Қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
11357
Еңбек нарығын дамытуға
7127
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
48983,9
Бруцеллезбен ауыратын санитарлық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге

1800
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19205,5
По возмещению расходов по найму жилья для переселенцев и оралманов
721,5
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
11357
На развитие рынка труда
7127
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
51403
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой

1464
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
47519,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44045,9
Степняк қаласында көше-жол жүйесінің ағымдағы жөндеуі
24045,9
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
20000
Нысаналы даму трансферттері
239547
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
239547
Невский ауылында 80 орынды орта мектебінің құрылысы
239547
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-18/2 шешіміне
7 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты бағдарламалары бойынша шығындар
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 22.10.2018 № С-28/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома мың теңге
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Шығындар

1464
На проведение противоэпизоотических мероприятий
49939
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44045,9
На текущий ремонт улично-дорожной сети города Степняк
24045,9
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
20000
Целевые трансферты на развитие
239547
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
239547
На строительство средней школы на 80 мест в селе Невское
239547
Приложение 7
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 23 декабря 2017 года
№ С-18/2
Затраты по программам аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 22.10.2018 № С-28/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Функциональная группа
Сумма тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Затраты