Қызметін Есіл ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 тамыздағы № 17/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 қыркүйекте № 6080 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 ақпандағы № 24/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 02.02.2018 № 24/7 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін Есіл ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
Есіл аудандық мәслихатының "Қызметін Есіл ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" 2009 жылғы 27 ақпандағы № 14/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-11-101 тіркелген, 2009 жылғы 10 сәуірде "Жаңа Есіл" аудандық газетінде жарияланған) шешімі;
Есіл аудандық мәслихатының "Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 14/4 "Есіл ауданы аумағындағы тіркелген жиынтық салықтың базалық ставкаларының мөлшерлерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2011 жылғы 8 қарашадағы № 44/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-11-143 тіркелген, 2011 жылғы 23 желтоқсанда "Жаңа Есіл" аудандық газетінде жарияланған) шешімі.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі А.Қалжанов
29 тамыз 2017 жыл
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Есіл ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
Н.Қапашев
29 тамыз 2017 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2017 жылғы 29 тамыздағы
№ 17/4 шешіміне
қосымша
Қызметін Есіл ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері
р/с №
Салық салу объектісінің атауы
Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері (айлық есептік көрсеткіш)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
3
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
4
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
3

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Есильского района
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29 августа 2017 года № 17/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 сентября 2017 года № 6080. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 2 февраля 2018 года № 24/7
Сноска. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 02.02.2018 № 24/7 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Есильского района, согласно приложению.
2. Признать утратившими силу:
решение Есильского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Есильского района" от 27 февраля 2009 года № 14/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-101, опубликовано 10 апреля 2009 года в районной газете "Жаңа Есіл");
решение Есильского районного маслихата "О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 27 февраля 2009 года № 14/4 "Об утверждении размеров базовых ставок фиксированного налога на территории Есильского района" от 8 ноября 2011 года № 44/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-143, опубликовано 23 декабря 2011 года в районной газете "Жаңа Есіл").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района А.Калжанов
29 августа 2017 года
Исполняющий обязанности
руководителя Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Есильскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Н.Капашев
29 августа 2017 года
Приложение
к решению Есильского
районного маслихата
от 29 августа 2017 года № 17/4
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Есильского района
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Единые ставки фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
3
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
4
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
3