Жарқайың аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-7/3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қазандағы № 6С-14/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 қарашада № 6151 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-7/3 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5684 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 17 қаңтарында электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеттің тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2700719,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 426514,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 14260,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 31653,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2228291,9 мың теңге;
2) шығындар - 2735450,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 1201427,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 1203403,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1976,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 10713,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 10713,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1246870,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1246870,9 мың теңге.";
6 тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Қ.Байжұманова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Д.Шәкіров

О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С-7/3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27 октября 2017 года № 6С-14/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 ноября 2017 года № 6151
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6С-7/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5684, опубликовано 17 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 2700719,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 426514,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 14260,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 31653,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 2228291,9 тысяч тенге;
2) затраты - 2735450,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 1201427,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1203403,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1976,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 10713,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 10 713,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1246870,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1246870,9 тысяч тенге.";
пункт 6 исключить;
приложения 1, 4, 5, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Байжуманова
Секретарь
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Жаркаинского района
Д.Шакиров