Жарқайың ауданының Бірсуат ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Бірсуат ауылы әкімінің 2017 жылғы 21 тамыздағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 қыркүйекте № 6069 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы Бірсуат ауылы әкімінің 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы Бірсуат ауылы әкімінің 13.04.2018 № 2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Жарқайың ауданының мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық бас инспекторының 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 01-10-138 ұсынысы негізінде, Бірсуат ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Жарқайың ауданының Бірсуат ауылының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез жұқпалы ауру ошағының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бірсуат ауылы әкімінің
міңдетін атқарушы
М.Погосян

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Бирсуат Жаркаинского района
Решение акима села Бирсуат Жаркаинского района Акмолинской области от 21 августа 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 сентября 2017 года № 6069. Утратило силу решением акима села Бирсуат Жаркаинского района Акмолинской области от 13 апреля 2018 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима села Бирсуат Жаркаинского района Акмолинской области от 13.04.2018 № 2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Жаркаинского района от 17 апреля 2017 года № 01-10-138, аким села Бирсуат РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Бирсуат Жаркаинского района, в связи с выявлением очага инфекционной болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязаности
Акима села Бирсуат
М.Погосян