Ақмола облысы Жарқайың ауданы Тасөткел ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Тасөткел ауылы әкімінің 2017 жылғы 2 наурыздағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 сәуірде № 5875 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңындағы 35-бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңындағы 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 21 қазандағы қорытындысы негізінде, тұрғындардың пікірін ескере отырып, жергілікті ұйымы жиналысының 2016 жылғы 05 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, тұғындардың пікірін ескере отырып, Тасөткел ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы, Жаркайың ауданы, Тасөткел ауылы көшелерінің атаулары өзгертілсін:
1) Тасөткел ауылының Молодежная көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
2) Тасөткел ауылының Набережная көшесі Мырзаш Бимұқанов көшесіне;
3) Тасөткел ауылының Свердлова көшесі Баубек батыр көшесіне;
4) Тасөткел ауылының Мира көшесі Бейбітшілік көшесіне.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тасөткел ауылының
әкімі
С.Саухимова

О переименовании улиц в селе Тасоткель Жаркаинского района Акмолинской области
Решение акима села Тасоткель Жаркаинского района Акмолинской области от 2 марта 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 апреля 2017 года № 5875
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 05 декабря 2016 года, с учетом мнения населения, аким села Тасоткель РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Тасоткель Жаркаинского района Акмолинской области:
1) улицу Молодежная села Тасоткель на улицу Тәуелсіздік;
2) улицу Набережную села Тасоткель на улицу Мырзаша Бимуканова;
3) улицу Свердлова села Тасоткель на улицу Баубек батыра;
4) улицу Мира села Тасоткель на улицу Бейбітшілік.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Тасоткель С.Саухимова