Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 6С-2-6 "Жақсы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 31 наурыздағы № 6ВС-11-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 сәуірде № 5869 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 6С-2-6 "Жақсы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5376 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 мамырдағы "Жақсы жаршысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов

О признании утратившим силу решения Жаксынского районного маслихата от 26 апреля 2016 года № 6С-2-6 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жаксынского районного маслихата"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2017 года № 6ВС-11-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 апреля 2017 года № 5869
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаксынского районного маслихата от 26 апреля 2016 года № 6С-2-6 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Жаксынского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5376, опубликовано 30 мая 2016 года в газете "Жаксынский вестник").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной
регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Жаксынского районного маслихата
Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов