Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-9-3 "2017-2019 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 қазандағы № 6ВС-16-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 қарашада № 6146 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, 3 тармағының 2-2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-9-3 "2017-2019 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5685 тіркелген, "Жақсы жаршысы" аудандық газетінде 2017 жылдың 16 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2960398,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 669346 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4685 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16250 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2270117,6 мың теңге;
2) шығындар – 3003026 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15088,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23825,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8737,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 18370 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 18370 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 76085,6 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 76085,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімі Қ.Сүйіндіков

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С-9-3 "О бюджете Жаксынского района на 2017-2019 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 20 октября 2017 года № 6ВС-16-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 ноября 2017 года № 6146
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109, пунктом 1, подпунктом 2-2) пункта 3 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан от 23 января 2001 года, Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджете Жаксынского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6С-9-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5685, опубликовано 16 января 2017 года в районной газете "Жаксынский вестник") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2960398,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 669346 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4685 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16250 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2270117,6 тысяч тенге;
2) затраты – 3003026 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15088,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23825,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8737,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18370 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 18370 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 76085,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 76085,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаксынского района К.Суюндиков

796,4
аудан мектептеріне арналған оқулықтарды сатып алуға
13616
суицидтін алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға
1149,8
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы бөлімі
31657,6
автомобиль жолдарын жөндеуге
29657,6
жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
2000
Ветеринария бөлімі
35754
эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
35754
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10250
қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына
10250
Дамытуға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
58548,8
Құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
40178,8
Жақсы ауданы Калинин ауылындағы Калинин негізгі мектебіне инженерлік желілермен блок-модульді қазандық салуға жобалау сметалық құжаттаманы әзірлеу
4476,6
Жақсы ауданында Жақсы а. 27 пәтерлі үй құру бойынша кешенді ведомстволық сараптама өткізумен жобалау сметалық құжаттаманы әзірлеу
4010,7
Жақсы ауданында Жақсы а. 18 пәтерлі үй құру
8327,1
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы 18 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілер құрылысы және аббатандыру
3364,4
Жақсы ауданының Лозовое ауылдың таратушы су құбырлары желілерін қайта жаңарту
20000
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы бөлімі
18370
"Жаксы Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құкығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
18370

796,4
на приобретение и доставку учебников для школ района
13616
на обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
1149,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства
31657,6
на ремонт автомобильных дорог
29657,6
на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
2000
Отдел ветеринарии
35754
на проведение противоэпизоотических мероприятий
35754
Отдел занятости и социальных программ района
10250
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
10250
Целевые трансферты на развитие
58548,8
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
40178,8
Разработка проектно-сметной документации на строительство блок-модульной котельной с инженерными сетями для Калининской основной школы в с.Калининское Жаксынского района
4476,6
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство 27 квартирного дома в с.Жаксы Жаксынского района
4010,7
Строительство 18 квартирного дома в с.Жаксы Жаксынского района
8327,1
Благоустройство и инженерные сети к 18 квартирному жилому дому в селе Жаксы Жаксынского района
3364,4
Реконструкция разводящих водопроводных сетей в селе Лозовое Жаксынского района
20000
Отдел жилищно-коммунального хозяйства
18370
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жаксы Су Арнасы"
18370