Зеренді аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-59 "Зеренді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 1 қарашадағы № 14-120 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 қарашада № 6152 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың "Зеренді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-59 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5681 тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтарда "Зерделі–Зеренді", "Зерен" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Зеренді ауданының 2017–2019 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 384 227,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 172 084,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 038,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 182 105,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 523 435,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 124 251,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 149 754,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25 502,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 105 435,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 105 435,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -368 895,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 368 895,0 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте 25 502,7 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 және 2016 жылдарға бөлінген бюджеттік несиелер бойынша негізгі қарыздардың өтеуі көзделгені ескерiлсiн.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7, қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В.Перешивкин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Е.Жүсіпбеков

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-59 "О бюджете Зерендинского района на 2017-2019 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 1 ноября 2017 года № 14-120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 ноября 2017 года № 6152
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджете Зерендинского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 8-59 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5681, опубликовано 13 января 2017 года в районных газетах "Зерделі–Зеренді", "Зерен") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 384 227,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 172 084,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 038,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 182 105,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5 523 435,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 124 251,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 149 754,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25 502,7 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 105 435,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 105 435,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -368 895,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 368 895,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 и 2016 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 25 502,7 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7, к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии В.Перешивкин
Секретарь районного
маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Зерендинского
района
Е.Жусупбеков

18689,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18689,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33296,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32836,7
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
460,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
11561,6
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11561,6
02
Қорғаныс
13773,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13773,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6791,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6982,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2265,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2265,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2265,0
04
Бiлiм беру
3673362,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21600,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
21600,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3461446,6
1
2
3
4
5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9541,0
003
Жалпы білім беру
2847904,5
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
51872,9
006
Балаларға қосымша білім беру
79524,7
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1047,5
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
226333,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
29029,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
91449,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

18689,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
18689,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33296,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
32836,7
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
460,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
11561,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
11561,6
02
Оборона
13773,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13773,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6791,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6982,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2265,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2265,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2265,0
04
Образование
3673362,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21600,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
21600,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3461446,6
1
2
3
4
5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9541,0
003
Общеобразовательное обучение
2847904,5
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
51872,9
006
Дополнительное образование для детей
79524,7
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1047,5
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
226333,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
29029,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
91449,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

14134,9
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13325,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12525,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
800,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
94136,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17180,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2000,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
400,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
67467,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
7089,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18615,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18615,1
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13013,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5602,1
12
Көлiк және коммуникация
139972,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20054,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20054,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
119918,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
24843,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
87187,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
7888,0
13
Басқалар
79583,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13904,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
13904,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

14134,9
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13325,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12525,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
800,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
94136,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
17180,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2000,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
400,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
67467,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
7089,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18615,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18615,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13013,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
5602,1
12
Транспорт и коммуникации
139972,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20054,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
20054,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
119918,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
24843,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
87187,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
7888,0
13
Прочие
79583,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13904,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
13904,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25502,7
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
25502,7
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
244643,7
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
244643,7
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
244643,7
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 01 қарашадағы
№ 14-120 шешіміне
2 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8-59 шешіміне
4 қосымша
2017 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік несиелер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
43561,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
43561,6
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7454,0
Республикалық бюджеттен тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2789,0
Республикалық бюджеттен оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4665,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36075,6
Республикалық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
11725,6
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
13835,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
6220,0
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
2353,0
Республикалық бюджеттен техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1722,0
Республикалық бюджеттен ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
220,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
32,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
32,0
1
2
Бюджеттік кредиттер
175294,8
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
175294,8
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомасын бөлу

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25502,7
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
25502,7
8
Используемые остатки бюджетных средств
244643,7
01
Остатки бюджетных средств
244643,7
1
Свободные остатки бюджетных средств
244643,7
Приложение 2
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 01 ноября 2017 года
№ 14-120
Приложение 4
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ 8-59
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2017 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
43561,6
Целевые текущие трансферты
43561,6
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
7454,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
2789,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
4665,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36075,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
11725,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
13835,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
6220,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2353,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1722,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оказание услуг специалиста жестового языка
220,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
32,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
32,0
1
2
Бюджетные кредиты
175294,8
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
175294,8
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов

149754,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 және 2016 жылдарға бөлінген бюджеттік несиелер бойынша негізгі қарызын өтеу сомаларын бөлу
25502,7
Республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер бойынша берілетін сыйақының сомасын бөлу
38,1
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 01 қарашадағы
№ 14-120 шешіміне
3 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы

149754,0
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 и 2016 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
25502,7
Распределение сумм вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета
38,1
Приложение 3
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 01 ноября 2017 года
№ 14-120
Приложение 5
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года

№ 8-59 шешіміне
5 қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
616416,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
616416,4
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
54958,6
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
818,5
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
17751,9
Дөңгілағаш негізгі мектебіне күрделі жөндеу жүргізуге облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
34376,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2012,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
176700,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
30000,0
Ауылдық елді мекендерде қиыршық тас жамылғысымен көше желісі мен жергілікті мағынадағы автомобиль жолының ағымдағы (шұңқырлы) жөндеуі
20000,0
Ауылдық елді мекендерде қара жамылғысымен көше желісі мен жергілікті мағынадағы автомобиль жолының ағымдағы (шұңқырлы) жөндеуі
10000,0
"Зеренді Сервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны жарғылық капиталын арттыру
77130,0
Зеренді ауданы Садовый ауылдың округі шекараларында "Кіреберіс тау-шаңғы Електі базасы қойылатын" автожолын қайта жаңарту
24570,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
45000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
74556,0
1
2
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
67467,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

№ 8-59
Целевые трансферты из областного бюджета на 2017 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
616416,4
Целевые текущие трансферты
616416,4
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
54958,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
818,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников для школ
17751,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение капитального ремонта Донгулагашской основной школы
34376,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
2012,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
176700,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт автомобильных дорог
30000,0
Текущий (ямочный) ремонт автомобильных дорог местного значения и уличной сети с щебеночным покрытием в сельских населенных пунктах
20000,0
Текущий (ямочный) ремонт автомобильных дорог местного значения и уличной сети с черным покрытием в сельских населенных пунктах
10000,0
Увеличение уставного капитала государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Зеренда Сервис"
77130,0
На реконструкцию автодороги "Подъезд к горно-лыжной базе Електы" в границах Садового сельского округа Зерендинского района
24570,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
45000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
74556,0
1
2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
67467,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой

7089,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
15121,4
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мәдениет объектілерінің күрделi шығындарына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
15121,4
Ақмола облысы Зеренді ауданы Жолдыбай ауылдық клубын ағымдағы жөндеу
900,0
Ақмола облысы Зеренді ауданы М. Ғабдуллин ауылындағы М. Ғабдуллин атындағы ауылдық клубты ағымдағы жөндеу
1800,0
Ақмола облысы Зеренді ауданы Дөңгілағаш ауылындағы Дөңгілағаш ауылдық клубты ағымдағы жөндеу
12421,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
354497,3
Зеренді ауданы Ақкөл ауылында бөлі желілері, су желілері құрылысына және электрберу желілерінің құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалау сметалық құжаттарын әзірлеу
11942,0
Зеренді ауданы Садовое ауылындағы электр желілері және су желілері құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалау сметалық құжаттамасын әзірлеу
4290,0
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы жаңа усадьбалы құрылыс тұрғын массивті электр желілері және су желілер құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалау сметалық құжаттамасын әзірлеу
4293,0
Зеренді ауданының Гранитное ауылда қазандық құрылысына, мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау сметалық құжаттамасын әзірлеу
138775,9
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне қала құрылысы құжаттамасының әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5602,1
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы Жанайдар Мусин көшесі бойынша 39 "А" М. Ғабдуллин атындағы жалпы білім беретін орта мектепке спорт зал құрылысымен оқу корпусының ғимаратын қайта жаңғыртуға
150000,0
Зеренді ауданының Дөңгілағаш ауылында 50 орынға арналған мектебіне қазандық салу
35083,9
Зеренді ауданы, Пухальск ауылының негізгі мектебіне инженерлік желілермен блок-модульді қазандықтың құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге
4510,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17713,1
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
16872,4
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үй жалдау (жалға алу) шығындарын өтеу бойынша субсидияларға арналған облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

7089,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
15121,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальные расходы объектов культуры
15121,4
Текущий ремонт Жолдыбайского сельского клуба Зерендинского района Акмолинской области
900,0
Текущий ремонт сельского клуба имени М. Габдуллина села М.Габдуллина Зерендинского района Акмолинской области
1800,0
На текущий ремонт Донгулагашского сельского клуба в селе Донгулагаш Зерендинского района Акмолинской области
12421,4
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
354497,3
Разработка проектно сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство разводящих сетей водопровода и строительство линий электропередач в селе Акколь Зерендинского района
11942,0
Разработка проектно сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство водопроводных сетей и сетей электроснабжения в селе Садовое Зерендинского района
4290,0
Разработка проектно сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство водопроводных сетей и сетей электроснабжения к новому жилому массиву усадебной застройки в селе Зеренда Зерендинского района
4293,0
Разработка проектно сметной документации с проведением государственной экспертизы, на строительство котельной в селе Гранитное Зерендинского района
138775,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на разработку градостроительной документации
5602,1
На реконструкцию здания учебного корпуса со строительством спортивного зала средней общеобразовательной школы имени М.Габдуллина по улице Жанайдара Мусина 39 "А" в селе Зеренда, Зерендинского района
150000,0
На строительство котельной к школе на 50 мест в селе Донгулагаш, Зерендинского района
35083,9
На разработку проектно-сметной документации на строительство блок-модульной котельной с инженерными сетями для основной школы в селе Пухальское, Зерендинского района
4510,4
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17713,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию краткосрочного профессионального обучения
16872,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на субсидии по возмещению расходов по найму (аренда) жилья для переселенцев и оралманов

11662,0
18
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10779,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
883,0
Троицк ауылдық округі әкімінің аппараты
10572,6
19
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10572,6
Чаглинка ауылдық округі әкімінің аппараты
20692,0
20
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14865,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2037,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2000,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1790,0
Алексеевка кенті әкімінің аппараты
20417,0
21
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11047,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3370,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4500,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1500,0
Айдабол ауылы әкімінің аппараты
11140,5
22
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9067,5
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
350,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
863,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
860,0

11662,0
18
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10779,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
883,0
Аппарат акима Троицкого сельского округа
10572,6
19
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10572,6
Аппарат акима Чаглинского сельского округа
20692,0
20
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14865,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2037,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2000,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1790,0
Аппарат акима поселка Алексеевка
20417,0
21
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11047,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3370,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
4500,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1500,0
Аппарат акима села Айдабол
11140,5
22
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9067,5
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
350,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
863,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
860,0