Садовый ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 28 тамыздағы № 3 "Садовый селосының, Березняковка селосының, Заречный селосының көшелеріне атаулар беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Садовый ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 29 наурыздағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 сәуірде № 5900 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Садовый ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Садовый ауылдық округі әкімінің "Садовый селосының, Березняковка селосының, Заречный селосының көшелеріне атаулар беру туралы" 2009 жылғы 28 тамыздағы № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-14-120 болып тіркелген, "Бірлік-Единство" газетінде 2009 жылдың 6 қазанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспесі келесі редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Садовый ауылы, Березняковка ауылы, Заречный ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Садовый ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосының", "селосында" сөздері "ауылының", "ауылында" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Садовый ауылдық
округінің әкімі
С.Әжібаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының "Мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
А.Балтағарин
2017 жылғы "29" 03
Зеренді ауданының "Сәулет, қала
құрылысы және құрылыс
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Е.Шәкіржанов
2017 жылғы "29" 03

О внесении изменений в решение акима Садового сельского округа от 28 августа 2009 года № 3 "О присвоении наименований улицам села Садовое, села Березняковка, села Заречное"
Решение акима Садового сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 29 марта 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 апреля 2017 года № 5900
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Садового сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Садового сельского округа "О присвоении наименований улицам села Садовое, села Березняковка, села Заречное" от 28 августа 2009 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-120, опубликовано 6 октября 2009 года в газете "Бірлік-Единство") следующие изменения:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Садовое, села Березняковка, села Заречное аким Садового сельского округа РЕШИЛ:";
В заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слова "селосының", "селосында" заменить словами "ауылының", "ауылында".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Садового
сельского округа
С.Ажибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел культуры и развития
языков" Зерендинского района
А.Балтагарин
"29" 03 2017 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел архитектуры,
градостроительства и
строительства" Зерендинского
района
Е.Шакиржанов
"29" 03 2017 года