Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 наурыздағы №43 "Үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындарын белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 тамыздағы № 168 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 қазанда № 6094 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 7 шілдедегі № А-7/84 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 07.07.2021 № А-7/84 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қорғалжын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қорғалжын ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындарын белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" 2015 жылғы 18 наурыздағы № 43 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4705 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 наурызда "Нұр-Қорғалжын" аудандық газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2 қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Д.Түстікбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын ауданының
әкімі
Қ.Рыскелдінов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
төрағасы
М.Асаинов
29 тамыз 2017 жыл.
Қорғалжын ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 29 тамыздағы
№ 168 қаулысына
1 қосымша
Қорғалжын ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 18 наурыздағы
№ 43 қаулысына
1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Қорғалжын ауылы
Кенжебек Күмісбеков көшесі 4, "Қорғалжын аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның жанындағы стенді
2
Қорғалжын ауылы
Хайретдин Болғанбаев көшесі 3, "Қорғалжын мектеп гимназиясы" мемлекеттік мекемесінің жанындағы стенді
3
Қорғалжын ауылы
Әліби Жангелдин көшесі 8, "Ақтан Төлеубаев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің жанындағы стенді
4
Өркендеу ауылы
Абай көшесі 19, "Амангелді орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы стенді
5
Арықты ауылы
Ленин көшесі 24, "Арықты орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы стенді
6
Сабынды ауылы
Абай Құнанбаев көшесі 24, "А.Үсенов атындағы Сабынды орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы стенді
7
Қорғалжын ауылы
Хайретдин Болғанбаев көшесі 7, Қорғалжын ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның жанындағы стенді
8
Жантеке ауылы
Жакен Шаяхметов көшесі 1, "Қызылту орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы стенді
9
Кеңбидайық ауылы
Талғат Бигельдинов көшесі 2, "Кенбидайық орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы стенді
10
Қараегін ауылы
Шоқан Уәлиханов көшесі 11, "Шоқан Уалиханов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы стенді
11
Майшұқыр ауылы
Абай көшесі 1, Қорғалжын аудандық білім бөлімінің "Майшұқыр негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы стенді
12
Қорғалжын ауылы

О внесении изменений в постановление акимата Коргалжынского района от 18 марта 2015 года №43 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч кандидатов с избирателями"
Постановление акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 29 августа 2017 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 октября 2017 года № 6094. Утратило силу постановлением акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 7 июля 2021 года № А-7/84
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 07.07.2021 № А-7/84 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Коргалжынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Коргалжынского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч кандидатов с избирателями" от 18 марта 2015 года № 43 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4705, опубликовано 25 марта 2015 года в районной газете "Нұр-Қорғалжын") следующие изменения:
приложения 1, 2, к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж.Д. Тустикбаева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Коргалжынского района К.Рыскельдинов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель районной
территориальной избирательной
комиссии
М.Асаинов
29 август 2017 год.
Приложение 1
к постановлению акимата
Коргалжынского района № 168
от 29 августа 2017 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Коргалжынского района № 43
от 18 марта 2015 года
Места для размещения агитационных печатных материалов
№№
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Коргалжын
Улица Кенжебека Кумисбекова 4, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Коргалжынский районный дом культуры"
2
село Коргалжын
Улица Хайретдина Болганбаева 3, стенд возле здания государственного учреждения "Коргалжынская школа гимназия"
3
село Коргалжын
Улица Алиби Жангельдина 8, стенд возле здания государственного учреждения "Средняя школа имена Актана Толеубаева"
4
село Оркендеу
Улица Абая 19, стенд возле здания государственного учреждения "Амангельдинская средняя школа"
5
село Арыкты
Улица Ленина 24, стенд возле здания государственного учреждения "Арыктинская средняя школа"
6
село Сабынды
Улица Абая Кунанбаева 24, стенд возле здания государственного учреждения "Сабындинская средняя школа имени А.Усенова"
7
село Коргалжын
Улица Хайретдина Болганбаева 7, стенд возле здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Орлеу" Коргалжынского районного акимата
8
село Жантеке
Улица Жакена Шаяхметова 1, стенд возле здания государственного учреждения "Кызылтуская средняя школа"
9
село Кенбидаик
Улица Талгата Бигельдинова 2, стенд возле здания государственного учреждения "Кенбидаикская средняя школа"
10
село Караегин
Улица Шокана Уалиханова 11, стенд возле здания государственного учреждения "Средняя школа имени Шокана Уалиханова"
11
село Майшукур
Улица Абая 1, стенд возле здания государственного учреждения отдела образования Коргалжынского района "Майшукурская основная школа"
12
село Коргалжын

Мәдин Рақымжан көшесі 20/1, "Қорғалжын мемлекеттік табиғи қорығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның жанындағы стенді
13
Шалқар ауылы
Абай Құнанбаев көшесі 34, "Шалқар негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы стенді
Қорғалжын ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 29 тамыздағы
№ 168 қаулысына
2 қосымша
Қорғалжын ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 18 наурыздағы
№ 43 қаулысына
2 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекен атауы
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
1
Қорғалжын ауылы
Кенжебек Күмісбеков көшесі 4, "Қорғалжын аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
2
Қорғалжын ауылы
Хайретдин Болғанбаев көшесі 3, "Қорғалжын мектеп гимназиясы" мемлекеттік мекемесінің акт залы
3
Қорғалжын ауылы
Әліби Жангелдин көшесі 8, "Ақтан Төлеубаев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің акт залы
4
Өркендеу ауылы
Абай көшесі 19, "Амангелді орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің фойесі
5
Арықты ауылы
Ленин көшесі 24, "Арықты орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы
6
Сабынды ауылы
Абай Құнанбаев көшесі 24, "А.Үсенов атындағы Сабынды орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы
7
Жантеке ауылы
Жакен Шаяхметов көшесі 1, "Қызылту орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы
8
Кеңбидайық ауылы
Талғат Бигельдинов көшесі 2, "Кеңбидайық орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы
9
Қараегін ауылы
Шоқан Уәлиханов көшесі 11, "Шоқан Уалиханов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің фойесі
10
Майшұқыр ауылы
Абай көшесі 1, Қорғалжын аудандық білім бөлімінің "Майшұқыр негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы
11
Шалқар ауылы
Абай Құнанбаев көшесі 34, "Шалқар негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы

Улица Мадин Ракымжана 20/1, стенд возле здания Республиканского государственного предприятия "Коргалжынский государственный природный заповедник"
13
село Шалкар
Улица Абая Кунанбаева 34, стенд возле здания государственного учреждения "Шалкарская основная школа"
Приложение 2
к постановлению акимата
Коргалжынского района № 168
от 29 августа 2017 года
Приложение 2
к постановлению акимата
Коргалжынского района
№ 43 от 18 марта 2015 года
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
№№
Наименование населенного пункта
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
1
село Коргалжын
Улица Кенжебека Кумисбекова 4, зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Коргалжынский районный дом культуры"
2
село Коргалжын
Улица Хайретдина Болганбаева 3, актовый зал государственного учреждения "Коргалжынская школа гимназия"
3
село Коргалжын
Улица Алиби Жангельдина 8, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа имени Актана Толеубаева"
4
село Оркендеу
Улица Абая 19, фойе государственного учреждения "Амангельдинская средняя школа"
5
село Арыкты
Улица Ленина 24, актовый зал государственного учреждения "Арыктинская средняя школа"
6
село Сабынды
Улица Абая Кунанбаева 24, актовый зал государственного учреждения "Сабындинская средняя школа имени А.Усенова"
7
село Жантеке
Улица Жакена Шаяхметова 1, актовый зал государственного учреждения "Кызылтуская средняя школа"
8
село Кенбидаик
Улица Талгата Бигельдинова 2, актовый зал государственного учреждения "Кенбидаикская средняя школа"
9
село Караегин
Улица Шокана Уалиханова 11, фойе государственного учреждения "Средняя школа имени Шокана Уалиханова"
10
село Майшукур
Улица Абая 1, актовый зал государственного учреждения отдела образования Коргалжынского района "Майшукурская основная школа"
11
село Шалкар
Улица Абая Кунанбаева 34, актовый зал государственного учреждения "Шалкарская основная школа"