Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/1 "2017-2019 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 қазандағы № 15/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 қазанда № 6137 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2017–2019 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5682 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында "Сандыктауский край" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2017–2019 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 041 175,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 459 798,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –5 247,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 563 629,7 мың теңге;
2) шығындар – 3 036 014,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13 255,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 20 421,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 166,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 30 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 30 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 38 593,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38 593,8 мың теңге.";
жоғарыда аталған шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
аудандық мәслихат
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының әкімі А.Исмағамбетов
2017 жылғы 21 қазандағы
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 21 қазандағы

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9/1 "О бюджете Сандыктауского района на 2017-2019 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 21 октября 2017 года № 15/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 октября 2017 года № 6137
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджете Сандыктауского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 9/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5682, опубликовано 13 января 2017 года в газете "Сандыктауский край") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 041 175,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 459 798,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 247,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 563 629,7 тысяч тенге;
2) затраты – 3 036 014,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 255,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 421,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 166,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 30 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 30 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 38 593,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38 593,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата,
секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского района А.Исмагамбетов
21 октября 2017 года
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 21 октября 2017 года

12 074,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 074,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 165,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 219,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
946,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
7 865,8
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 865,8
02
Қорғаныс
9 938,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 938,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 918,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7 020,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 442,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 442,2
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2 442,2
04
Білім беру
1 699 564,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 415 264,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 815,1
003
Жалпы білім беру
1 139 626,4
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 300,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
24 977,0
006
Балаларға қосымша білім беру
39 152,1
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 609,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
45 772,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 386,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
513,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

12 074,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12 074,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 165,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25 219,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
946,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
7 865,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
7 865,8
02
Оборона
9 938,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 938,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 918,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7 020,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 442,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 442,2
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 442,2
04
Образование
1 699 564,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 415 264,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 815,1
003
Общеобразовательное обучение
1 139 626,4
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 300,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
24 977,0
006
Дополнительное образование для детей
39 152,1
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 609,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
45 772,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 386,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
513,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

8 709,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 709,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
52 630,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 415,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
285,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
638,7
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
31 892,0
047
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9 400,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9 936,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
9 936,7
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 936,7
12
Көлік және коммуникация
113 467,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
113 467,4
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
44 655,7
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
68 811,7
13
Басқалар
18 955,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 200,5
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
14 200,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 254,5
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
4 254,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
500,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
500,0
14
Борышқа қызмет көрсету
9,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9,7
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
9,7
15
Трансферттер
43 066,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
43 066,3
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
14 688,3
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
24 969,1
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

8 709,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 709,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
52 630,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10 415,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
285,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
638,7
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
31 892,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
9 400,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9 936,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
9 936,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
9 936,7
12
Транспорт и коммуникации
113 467,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
113 467,4
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
44 655,7
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
68 811,7
13
Прочие
18 955,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 200,5
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
14 200,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 254,5
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
4 254,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
500,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
500,0
14
Обслуживание долга
9,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9,7
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
9,7
15
Трансферты
43 066,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
43 066,3
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
14 688,3
051
Трансферты органам местного самоуправления
24 969,1
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

14 529,7
Жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге
1 609,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
12 202,0
Суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға
718,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38 822,2
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына
10 800,0
Азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы ақшалай өтемақы төлеуге
28 022,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
185 692,4
Автомобиль жолдарын жөндеуге
104 975,4
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
13 562,0
Азаматтардың жекелеген санаттарына баспана сатып алуға
67 155,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
41 292,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
31 892,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ мүйізді малдың) құнын өтеуге
9 400,0
Нысаналы даму трансферттер
550 953,8
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
521 453,8
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
284 200,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
81 067,5
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
30 570,4
Спорт объектілерін дамытуға
125 615,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29 500,0
Жарғылық капиталын үлкейту
29 500,0

14 529,7
На проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
1 609,0
На приобретение и доставку учебников для школ
12 202,0
На обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
718,7
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38 822,2
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
10 800,0
На выплату единовременного пособия отдельным категориям граждан
28 022,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
185 692,4
На ремонт автомобильных дорог
104 975,4
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
13 562,0
На приобретение жилья отдельным категориям граждан
67 155,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
41 292,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
31 892,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
9 400,0
Целевые трансферты на развитие
550 953,8
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
521 453,8
На строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
284 200,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
81 067,5
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
30 570,4
На развитие объектов спорта
125 615,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29 500,0
Увеличение уставного капитала
29 500,0