Сандықтау ауданы Барақпай ауылдық округі Барақпай ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Барақпай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 маусымдағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 шілдеде № 6032 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Барақпай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы Барақпай ауылдық округінің Барақпай ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Школьная көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
2) Ленин көшесі Сарыарқа көшесіне;
3) Пионерская көшесі Баубек Бұлқышев көшесіне;
4) Степная көшесі Жеңіс көшесіне;
5) Заречная көшесі Тәуелсіздік көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Барақпай ауылдық
округінің әкімі
Ж.Әлібеков

О переименовании улиц села Баракпай Баракпайского сельского округа Сандыктауского района
Решение акима Баракпайского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 20 июня 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 июля 2017 года № 6032
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 декабря 2016 года, аким Баракпайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Баракпай Баракпайского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Школьная на улицу Ыбырая Алтынсарина;
2) улицу Ленина на улицу Сарыарка;
3) улицу Пионерская на улицу Баубека Булкышева;
4) улицу Степная на улицу Женис;
5) улицу Заречная на улицу Тауелсиздик.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Баракпайского
сельского округа
Ж.Алибеков