Сандықтау ауданы Васильев ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Васильев ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 ақпанда № 5786 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 21 қазандағы қорытындысы негізінде, Васильев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы Васильев ауылдық округінің Тучное ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Школьная көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
2) Целинная көшесі Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесіне.
2. Сандықтау ауданы Васильев ауылдық округінің Васильевка ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Дружба көшесі Достық көшесіне;
2) Молодежная көшесі Жастар көшесіне.
3. Сандықтау ауданы Васильев ауылдық округінің Ұлан ауылының Ленин көшесі Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесіне қайта аталсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Васильев ауылдық
округінің әкімі
А.Кәрімжанов

О переименовании улиц населенных пунктов Васильевского сельского округа Сандыктауского района
Решение акима Васильевского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 20 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 февраля 2017 года № 5786
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 21 октября 2016 года, аким Васильевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Тучное Васильевского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Школьная на улицу Ыбырай Алтынсарин;
2) улицу Целинная на улицу Тауелсиздиктин 25 жылдыгы.
2. Переименовать улицы села Васильевка Васильевского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Дружба на улицу Достык;
2) улицу Молодежная на улицу Жастар.
3. Переименовать улицу Ленина села Улан Васильевского сельского округа Сандыктауского района на улицу Тауелсиздиктин 25 жылдыгы.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Васильевского
сельского округа
А.Каримжанов