Сандықтау ауданы Максимов ауылдық округінің елді мекендерінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Максимов ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 ақпанда № 5787 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 21 қазандағы қорытындысы негізінде, Максимов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы Максимов ауылдық округінің Владимировка ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Школьная көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
2) Владимир Ленин көшесі Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесіне.
2. Сандықтау ауданы Максимов ауылдық округінің Новый городок ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Школьная көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
2) Мир көшесі Бейбітшілік көшесіне.
3. Сандықтау ауданы Максимов ауылдық округінің Спасское ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Школьная көшесі Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесіне;
2) Речная көшесі Әлихан Бөкейханов көшесіне.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Максимов ауылдық
округінің әкімі
Е.Васильцова

О переименовании улиц населенных пунктов Максимовского сельского округа Сандыктауского района
Решение акима Максимовского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 24 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 февраля 2017 года № 5787
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 21 октября 2016 года, аким Максимовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Владимировка Максимовского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Школьная на улицу Ыбырай Алтынсарин;
2) улицу Владимир Ленин на улицу Тауелсиздиктин 25 жылдыгы.
2. Переименовать улицы села Новый городок Максимовского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Школьная на улицу Тауелсиздик;
2) улицу Мира на улицу Бейбитшилик.
3. Переименовать улицы села Спасское Максимовского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Школьная на улицу Тауелсиздиктин 25 жылдыгы;
2) улицу Речная на улицу Алихан Бокейханов.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Максимовского
сельского округа
Е.Васильцова