Сандықтау ауданының Широков ауылдық округінің Дорогинка ауылындағы шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Широков ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 7 қарашадағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қарашада № 6168 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Сандықтау ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 4 қыркүйектегі № 352 ұсынысы бойынша Широков ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданының Широков ауылдық округінің Дорогинка ауылының аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Сандықтау ауданының Широков ауылдық округінің Дорогинка ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Сандықтау ауданы Широков ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5737 болып тіркелген, 2017 жылғы 17 ақпанда "Сандықтауский край" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Широков ауылдық
округі әкімінің
міндетін атқарушы
Н.Кәрімжанов

О снятии ограничительных мероприятий в селе Дорогинка Широковского сельского округа Сандыктауского района
Решение акима Широковского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 7 ноября 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 ноября 2017 года № 6168
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Сандыктауского района от 4 сентября 2017 года № 352, исполняющий обязанности акима Широковского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории села Дорогинка Широковского сельского округа Сандыктауского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Широковского сельского округа Сандыктауского района "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Дорогинка Широковского сельского округа Сандыктауского района" от 26 января 2017 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5737, опубликовано в районной газете "Сандыктауский край" от 17 февраля 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Широковского
сельского округа
Н.Каримжанов