Сандықтау ауданы Мәдениет ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Мәдениет ауыл әкімінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 ақпанда № 5783 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 21 қазандағы қорытындысы негізінде, Мәдениет ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау ауданы Мәдениет ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Владимир Ленин көшесі Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесіне;
2) Целинная көшесі Тың көшесіне;
3) Новоселов көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәдениет ауылы
әкімінің міндетін атқарушы
Қ.Каженов

О переименовании улиц села Мадениет Сандыктауского района
Решение акима села Мадениет Сандыктауского района Акмолинской области от 14 февраля 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 февраля 2017 года № 5783
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 21 октября 2016 года, аким села Мадениет РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Мадениет Сандыктауского района:
1) улицу Владимир Ленин на улицу Тауелсиздиктин 25 жылдыгы;
2) улицу Целинная на улицу Тын;
3) улицу Новоселов на улицу Ыбырай Алтынсарин.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима села Мадениет
К.Каженов