Целиноград ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қаңтардағы № А-1/33 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 ақпанда № 5762 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Целиноград ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Целиноградскому району на 2017 год
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 25 января 2017 года № А-1/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 февраля 2017 года № 5762
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Целиноградскому району на 2017 год.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары А. К. Айткужиноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға тарайды.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының әкімі М.Тәткеев
Целиноград ауданы
әкімдігінің

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Целиноградского района Айткужинову А. К.
3. Настоящее постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2017 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Целиноградского района М.Таткеев
Утвержден
постановлением акимата
Целиноградского района

2017 жылғы "25" қаңтардағы
№ А-1/33 қаулысымен
бекітілген
Целиноград ауданы бойынша 2017 жылға
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын,
жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдардағы жан басына шаққандағы бір айға қаржыландыру мөлшері (теңге)
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
1
Балабақша

от "25" января 2017 года
№ А-1/33
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования
и родительской платы по Целиноградскому району на 2017 год
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций в месяц (тенге)
государственный
частный
государственный
частный
1
Детский сад