Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № А-2/39 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 наурыздағы № А-2/137 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 мамырда № 5919 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 маусымдағы № А-3/153 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 08.06.2020 № А-3/153 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабына сәйкес, Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № А-2/39 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-17-148 тіркелген, 2011 жылғы 2 наурызда "Призыв", "Ұран" аудандық газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасындағы 4-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. Нұресіл ауылы, Қажымұқан көшесі, 1, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Воздвиженка ауылының мәдениет үйі" ғимараты жанындағы стенд.";
көрсетілген қаулының 2-қосымшасындағы 3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. Нұресіл ауылы, Қажымұқан көшесі, 1, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Воздвиженка ауылының ауылдық мәдениет үйі" көрермендер залы.".
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының әкімі М.Тәткеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
А.Х.Абушев
"29" наурыз 2017 жыл

О внесении изменений в постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 23 февраля 2011 года № А-2/39 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 29 марта 2017 года № А-2/137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 мая 2017 года № 5919. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 8 июня 2020 года № А-3/153
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 08.06.2020 № А-3/153 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 23 февраля 2011 года № А-2/39 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-148, опубликовано 2 марта 2011 года в районных газетах "Призыв", "Ұран") следующие изменения:
пункт 4 приложения 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"4. Село Нуресиль, улица Кажымукана, 1, стенд у здания "Сельский дом культуры села Воздвиженка" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.";
пункт 3 приложения 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"3. Село Нуресиль, улица Кажымукана, 1, зрительный зал "Сельского дом культуры села Воздвиженка" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Целиноградского района М.Таткеев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Целиноградской районной
избирательной комиссии
А.Х.Абушев
"29" марта 2017 год