Целиноград ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 маусымдағы № 127/16-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 шілдеде № 6037 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 181/25-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 30.01.2018 № 181/25-6 шешімімен (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422-бабының 2-тармағына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Целиноград ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін біріңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 297/46-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-17-160 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 қаңтарда "Призыв", "Ұран" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
С.Матайбаева
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Целиноград ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
А. Жантеміров

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Целиноградского района
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 26 июня 2017 года № 127/16-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 июля 2017 года № 6037. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 30 января 2018 года № 181/25-6
Сноска. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 30.01.2018 № 181/25-6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Целиноградского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Целиноградского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Целиноградского района" от 13 декабря 2011 года № 297/46-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-160, опубликовано 27 января 2012 года в районных газетах "Призыв", "Уран").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата
С.Матайбаева
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Целиноградскому району
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
А.Жантемиров