2018-2020 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № С-23/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 6301 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Шортанды кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 171 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 019,3 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 151,7 мың теңге;
2) шығындар – 47 171 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 29.11.2018 № С-33/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018-2020 жылдарға арналған Жолымбет кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 875 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 597 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 501 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 777 мың теңге;
2) шығындар – 20 875 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 29.11.2018 № С-33/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2018-2020 жылдарға арналған Дамса ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 288,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 576 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 273,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 439 мың теңге;
2) шығындар – 23 288,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;

О бюджетах поселков, сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2017 года № С-23/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2018 года № 6301.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Шортанды на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 171 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47 019,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 151,7 тысяч тенге;
2) затраты – 47 171 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2018 № С-33/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет поселка Жолымбет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 875 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 597 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 501 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 777 тысяч тенге;
2) затраты – 20 875 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2018 № С-33/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Дамсинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 288,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 576 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 273,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 439 тысяч тенге;
2) затраты – 23 288,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;

7. 2018 жылға арналған кенттер, ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін 46 436 мың теңге сомасындағы бюджеттік субвенциялар көлемдері есепке алынсын, оның ішінде:
Жолымбет кенті - 5 777 мың теңге;
Бектау ауылдық округі - 10 389 мың теңге;
Бозайғыр ауылдық округі - 10 856 мың теңге;
Дамса ауылдық округі - 10 439 мың теңге;
Новокубанка ауылдық округі - 8 975 мың теңге.
8. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
Я.Бельц
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының
әкімі
Г.Сәдуақасова

7. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2018 год, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселков, сельских округов в сумме 46 436 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жолымбет - 5 777 тысяч тенге;
сельский округ Бектау - 10 389 тысяч тенге;
сельский округ Бозайгыр - 10 856 тысяч тенге;
Дамсинский сельский округ - 10 439 тысяч тенге;
Новокубанский сельский округ - 8 975 тысяч тенге.
8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Я.Бельц
Секретарь районного
маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Шортандинского района Г.Садвокасова