Бурабай ауданында 2018 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қарашадағы № а-10/399 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қарашада № 6187 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Бурабай ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бурабай ауданында 2018 жылға арналған жұмыс орындарының квоталарын белгіленсін:
1) осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін;
2) осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;
3) осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Б.Нұрпановаға жүктелсiн.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации в Бурабайском районе на 2018 год
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 20 ноября 2017 года № а-10/399. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 ноября 2017 года № 6187
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест в Бурабайском районе на 2018 год:
1) для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2) для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3) для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурпанову М.Б.

3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі Қ.Қарауылов
Бурабай ауданы әкімдігінің
2017 жылғы " 20 " 11
№ а-10/399 қаулысына
1 қосымша
Бурабай ауданында ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін 2018 жылға жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Белгіленген квота мөлшері (%)
1
Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Бурабай ауданы Щучинск қаласы арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
80
2
Бурабай ауданы әкімдігінің
2017 жылғы " 20 " 11
№ а-10/399 қаулысына
2 қосымша
Бурабай ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2018 жылға жұмыс орындарының квотасы
Ұйымдардың атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Белгіленген квота мөлшері (%)
1
Бурабай ауданының тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімінің жанындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы "Тазалық – Сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
52
2
2
"Кайсар-Б" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
60
2
3
"Кокшетау-Мельинвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
115
1
Бурабай ауданы әкімдігінің
2017 жылғы " 20 " 11
№ а-10/399 қаулысына
3 қосымша
Бурабай ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2018 жылға жұмыс орындарының квотасы
Ұйымдардың атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Белгіленген квота мөлшері (%)
1
Бурабай ауданының тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімінің жанындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы "Тазалық – Сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
52
2
2
Бурабай ауданының тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімінің жанындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы "Термо – Транзит" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
225
1
3
Бурабай ауданының тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімінің жанындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы "Бурабай Су Арнасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
203
1

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района К.Караулов
Приложение 1
к постановлению акимата
Бурабайского района
от " 20 " 11 2017 года
№ а-10/399
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в Бурабайском районе на 2018 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
1
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг г.Щучинск, Бурабайский район" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области
80
2
Приложение 2
к постановлению акимата
Бурабайского района
от " 20 " 11 2017 года
№ а-10/399
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Бурабайском районе на 2018 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Тазалык – Сервис" при отделе жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурабайского района
52
2
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кайсар-Б"
60
2
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кокшетау-Мельинвест"
115
1
Приложение 3
к постановлению акимата
Бурабайского района
от " 20 " 11 2017 года
№ а-10/399
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в Бурабайском районе на 2018 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Тазалык – Сервис" при отделе жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурабайского района
52
2
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Термо – Транзит" при отделе жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурабайского района
225
1
3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бурабай Су Арнасы" при отделе жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурабайского района
203
1