Ақмола облысы Бурабай ауданы Зеленобор ауылдық округі Мәдениет ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы Зеленобор ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 7 наурыздағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 сәуірде № 5883 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Зеленобор ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Бурабай ауданы Зеленобор ауылдық округі Мәдениет ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Коммунистическая көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
2) Советская көшесі Сарыарқа көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің
міндетін атқарушы
А.Ибраев

О переименовании улиц села Мадениет Зеленоборского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области
Решение акима Зеленоборского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области от 7 марта 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 апреля 2017 года № 5883
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 декабря 2016 года, аким Зеленоборского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Мадениет Зеленоборского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области:
1) улицу Коммунистическая на улицу Ыбырая Алтынсарина;
2) улицу Советская на улицу Сарыарка.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа
А.Ибраев