Ақтөбе облысының тірек ауылдық елді мекендердің тізбесін айқындау туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2017 жылғы 11 мамырдағы № 137 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 мамырда № 5510 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 17 тамыздағы № 270 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 17.08.2021 № 270 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрінің нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13375 тіркелген, 2016 жылғы 2 ақпандағы № 53 бұйрығымен бекітілген Тірек ауылдық елді мекендерді айқындау әдістемесінің 6-тармағына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Ақтөбе облысының тірек ауылдық елді мекендердің тізбесі айқындалсын.
2. "Ақтөбе облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді, сондай-ақ осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялауға мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары А.С.Биахметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысы әкімінің
міндетін атқарушы Ж.Бексары
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
_____________ Т.Сүлейменов
"____" _________ 2017 жыл

Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 11 мая 2017 года № 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 мая 2017 года № 5510. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 17 августа 2021 года № 270
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 17.08.2021 № 270 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 Методики определения опорных сельских населенных пунктов, утвержденных приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 февраля 2016 года № 53, зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13375, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить прилагаемый перечень опорных сельских населенных пунктов Актюбинской области.
2. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, а также в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Биахметова А.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Актюбинской области
Ж.Бексары
"СОГЛАСОВАНО"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
__________________ Т.Сулейменов
"____" ______________ 2017 года

Ақтөбе облысы әкімдігінің 2017 жылғы 11 мамырдағы № 137 қаулысымен бекітілген
Ақтөбе облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесі
№ р/с
Аудан атауы
Ауылдық округ атауы
Ауылдық елді мекеннің атауы
1
2
3
4
1
Әйтеке би ауданы
Әйке ауылдық округі
Әйке ауылы
2
Әйтеке би ауданы
Құмқұдық ауылдық округі
Құмқұдық ауылы
3
Әйтеке би ауданы
Қарабұтақ ауылдық округі
Қарабұтақ ауылы
4
Алға ауданы
Маржанбұлақ ауылдық округі
Маржанбұлақ ауылы
5
Байғанин ауданы
Жарқамыс ауылдық округі
Жарқамыс ауылы
6
Байғанин ауданы
Көлтабан ауылдық округі
Жарлы ауылы
7
Ырғыз ауданы
Аманкөл ауылдық округі
Кұтикөл ауылы
8
Ырғыз ауданы
Қызылжар ауылдық округі
Құрылыс ауылы
9
Қарғалы ауданы
Желтау ауылдық округі
Петропавлов ауылы
10
Мәртөк ауданы
Родников ауылдық округі
Родников ауылы
11
Мәртөк ауданы
Жайсаң ауылдық округі
Жайсаң ауылы
12
Мұғалжар ауданы
Ақкемер ауылдық округі
Ақкемер ауылы
13
Мұғалжар ауданы
Батпақкөл ауылдық округі
Жағабұлақ ауылы
14
Мұғалжар ауданы
Еңбек ауылдық округі
Сағашилі ауылы
15
Темір ауданы
Кеңқияқ ауылдық округі
Кеңкияқ ауылы
16
Ойыл ауданы
Ш.Берсиев ат. ауылдық округі
Қаратал ауылы
17
Ойыл ауданы
Көптоғай ауылдық округі
Көптоғай ауылы
18
Ойыл ауданы
Сарбие ауылдық округі
Сарбие ауылы
19
Қобда ауданы
Бегалы ауылдық округі
Калинов ауылы
20
Қобда ауданы
Бұлақ ауылдық округі
Әлия ауылы
21
Қобда ауданы
Жиренқопа ауылдық округі
Жиренқопа ауылы
22
Хромтау ауданы
Ақжар ауылдық округі
Ақжар ауылы
23
Хромтау ауданы
Көктау ауылдық округі
Көктау ауылы
24
Хромтау ауданы
Бөгетсай ауылдық округі
Бөгетсай ауылы
25
Шалқар ауданы
Айшуақ ауылдық округі
Бегімбет ауылы
26
Шалқар ауданы
Мөңке би ауылдық округі
Мөңке би ауылы

Утвержден постановлением акимата Актюбинской области от 11 мая 2017 года № 137
Перечень опорных сельских населенных пунктов Актюбинской области
№ п/п
Наименование района
Наименование сельского округа
Наименование сельского населенного пункта
1
2
3
4
1
Айтекебийский район
Айкенский сельский округ
село Айке
2
Айтекебийский район
Кумкудукский сельский округ
село Кумкудук
3
Айтекебийский район
Карабутакский сельский округ
село Карабутак
4
Алгинский район
Маржанбулакский сельский округ
село Маржанбулак
5
Байганинский район
Жаркамысский сельский округ
село Жаркамыс
6
Байганинский район
Кольтабанский сельский округ
село Жарлы
7
Иргизский район
Аманкольский сельский округ
село Кутиколь
8
Иргизский район
Кызылжарский сельский округ
село Курылыс
9
Каргалинский район
Желтауский сельский округ
село Петропавловка
10
Мартукский район
Родниковский сельский округ
село Родниковка
11
Мартукский район
Жайсанский сельский округ
село Жайсан
12
Мугалжарский район
Аккемерский сельский округ
село Аккемер
13
Мугалжарский район
Батпаккольский сельский округ
село Жагабулак
14
Мугалжарский район
Енбекский сельский округ
село Сагашили
15
Темирский район
Кенкиякский сельский округ
село Кенкияк
16
Уилский район
им.Ш.Берсиева сельский округ
село Каратал
17
Уилский район
Коптогайский сельский округ
село Коптогай
18
Уилский район
Сарбийский сельский округ
село Сарбие
19
Хобдинский район
Бегалинский сельский округ
село Калиновка
20
Хобдинский район
Булакский сельский округ
село Алия
21
Хобдинский район
Жиренкопинский сельский округ
село Жиренкопа
22
Хромтауский район
Акжарский сельский округ
село Акжар
23
Хромтауский район
Коктауский сельский округ
село Коктау
24
Хромтауский район
Богетсайский сельский округ
село Богетсай
25
Шалкарский район
Айшуакский сельский округ
село Бегимбет
26
Шалкарский район
Монкебийский сельский округ
село Монке би