Орманда өрт қаупі жоғары кезеңдерде жеке тұлғалардың мемлекеттік орман қоры аумағында болуына тыйым салу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2017 жылғы 19 маусымдағы № 215 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 шілдеде № 5587 болып тіркелді. 2017 жылдың 31 қазанына дейін қолданыста болды
РҚАО-ның ескертпесі.
Қаулының әрекет ету мерзімі – 31.10.2017 дейін (қаулының 4-т.).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 15-бабының 11) тармақшасына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орманда өрт қаупі жоғары кезеңде 1 сәуірден 31 қазанға дейін жеке тұлғалардың Ақтөбе облысының мемлекеттік орман қоры аумағында болуына тыйым салынсын.
2. "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) ормандарды өрттерден күзетуді және қорғауды ұйымдастыру жөнінде шаралар қабылдасын;
2) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
3) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары М.С.Жұмағазиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2017 жылдың 31 қазанына дейін қолданылады.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев

О запрещении пребывания физических лиц на территории государственного лесного фонда в период высокой пожарной опасности в лесу
Постановление акимата Актюбинской области от 19 июня 2017 года № 215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 июля 2017 года № 5587. Срок действия постановления - до 31 октября 2017 года
Примечание РЦПИ.
Срок действия постановления – до 31.10.2017 (п. 4 постановления).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 11) статьи 15 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В период высокой пожарной опасности в лесу, с 1 апреля до 31 октября на территории государственного лесного фонда Актюбинской области запретить пребывание физических лиц.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" в установленном законодательством порядке:
1) принять меры по организации охраны и защиты лесов от пожаров;
2) обеспечитьгосударственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
3) обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Джумагазиева М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и действует до 31 октября 2017 года.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев