Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 350 "Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2017 жылғы 14 тамыздағы № 197 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 тамызда № 5634 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы "Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Кодексінің 11-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңының 1-бабының 8-тармағына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 350 "Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4688 тіркелген, 2016 жылғы 1 және 2 ақпанда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қазақ тіліндегі осы шешімнің 1-қосымшасында "Қарғалы селосы" сөздері "Қарғалы ауылы" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың Облыстық
сессия төрағасы мәслихаттың хатшысы
Ғ. ЕЛЕУОВ С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА

О внесении изменения в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 350 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Актобе Актюбинской области"
Решение Актюбинского областного маслихата от 14 августа 2017 года № 197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 августа 2017 года № 5634
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 8 статьи 1 Конституционного Закона Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 350 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Актобе Актюбинской области" (зарегистриванное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4688, опубликованное 1 и 2 февраля 2016 года в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе") следующее изменение:
в приложении 1 к настоящему решению на казахском языке слова "Қарғалы селосы" заменить словами "Қарғалы ауылы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
Г. ЕЛЕУОВ С. КАЛДЫГУЛОВА