Жергілікті маңызы бар "Қобда" мемлекеттік табиғи қаумалын құру туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 425 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 желтоқсанда № 5764 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Заңының 10-бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншiк иелерi мен жер пайдаланушылардан жерлерін алып қоймастан Ақтөбе облысының Қобда ауданы аумағында жергілікті маңызы бар, жалпы алаңы 34 655 (отыз төрт мың алты жүз елу бес) гектар "Қобда" мемлекеттік табиғи қаумалы (бұдан әрі - Қаумал) құрылсын.
2. Қаумал "Қобда орман шаруашылығы" мемлекеттік мекемесінің қарамағына берілсін.
3. "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары М.Е.Абдуллинге жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Орман шаруашылығы және жануарлар
дүниесі комитеті Төрағасының
міндетін атқарушы
М.Айнабеков
"____" ______________ 2017 жыл

О создании государственного природного заказника местного значения "Кобда"
Постановление акимата Актюбинской области от 6 декабря 2017 года № 425. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 декабря 2017 года № 5764
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях", акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать государственный природный заказник местного значения "Кобда" (далее - Заказник) на территории Кобдинского района Актюбинской области, общей площадью 34 655 (тридцать четыре тысячи шестьсот пятьдесят пять) гектара без изъятия земель у собственников и землепользователей.
2. Заказник передать в ведение государственного учреждения "Кобдинского лесное хозяйство".
3. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Абдуллина М.Е.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
Председателя Комитета лесного
хозяйства и животного мира
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
М.Айнабеков
"08" декабря 2017 года