Аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 93 "2017-2019 жылдарға арналған Әйтеке би ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 шілдедегі № 140 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 шілдеде № 5622 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 93 "2017-2019 жылдарға арналған Әйтеке би ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5231 тіркелген, 2017 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер –
"4 588 062,2" саңдар "4 585 145,4" саңдарымен ауыстырылсын;
оның ішінде, трансферттердің түсімдері бойынша –
"3 700 062,2" саңдар "3 697 145,4" саңдарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар –
"4 718 745,9" саңдар "4 715 829,1" саңдарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит)-
"-249 321,7" сандар "-248 852,2" саңдарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитің пайдалану) –
"249 321,7" сандар "248 852,2" саңдарымен ауыстырылсын.

"О внесении изменений в решение районного маслихата от 29 декабря 2016 года № 93 "Об утверждении бюджета Айтекебийского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 12 июля 2017 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 июля 2017 года № 5622. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 29 декабря 2016 года № 93 "Об утверждении бюджета Айтекебийского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5231, опубликованное 26 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следущие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "4 588 062,2" заменить цифрами "4 585 145,4";
в том числе, по поступлениям трансфертов −
цифры "3 700 062,2" заменить цифрами "3 697 145,4";
в подпункте 2):
затраты −
цифры "4 718 745,9" заменить цифрами "4 715 829,1";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета –
цифры "-249 321,7" заменить цифрами "-248 852,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
цифры "249 321,7" заменить цифрами "248 852,2";

2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Л.Г. Бураханова
Әйтеке би аудандық мәслихаттың хатшысы Е.Б. Таңсықбаев
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 шелдедегі № 140 шешіміне қосымша
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 93 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті
санаты
2017 жылға нақтылынған
бюджет, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата: Л.Г. Бураханова
Секретарь Айтекебийского районного маслихата: Е.Б. Таңсықбаев
приложение к решению Айтекебийского районного маслихата от 12 июля 2017 года № 140
приложение 1 к решению Айтекебийского районного маслихата от 29 декабря 2016 года № 93
Бюджет Айтекебийского района на 2017 год
Категория
Уточненный бюджет на 2017 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І.ДОХОДЫ