Қызылжұлдыз ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 23 маусымдағы № 2 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Қызылжұлдыз ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 6 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылдың 3 мамырда № 5484 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Қызылжұлдыз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылжұлдыз ауылдық округі әкімінің қазақ тіліндегі 2008 жылғы 23 маусымдағы № 2 "Көшелерге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-2-51 тіркелген, 2008 жылғы 11 қыркүйектегі "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімнің кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" сөздері "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылжұлдыз ауылдық
округінің әкімі Е.Каржаубаев

О внесении изменения в решение акима Кызылжулдузского сельского округа от 23 июня 2008 года № 2 "Көшелерге атау беру туралы"
Решение акима Кызылжулдузского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 24 апреля 2017 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 мая 2017 года № 5484
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления", аким Кызылжулдузского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кызылжулдузского сельского округа на казахском языке от 23 июня 2008 года № 2 "Көшелерге атау беру туралы" (зарегистрированное в реестре государственной Регистрации нормативных правовых актов № 3-2-51, опубликованное 11 сентября 2008 года в газете "Жаңалық жаршысы") следующее изменение:
в преамбуле решения на казахском языке слова "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" заменить словами "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылжулдузского
сельского округа Е.Каржаубаев