Жабасақ ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 26 маусымдағы № 2 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Жабасақ ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 сәуірде № 5387 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Жабасақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жабасақ ауылдық округі әкімінің қазақ тіліндегі 2008 жылғы 26 маусымдағы № 2 "Көшелерге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-2-52 тіркелген, 2008 жылғы 14 тамыздағы аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімнің кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" сөздері "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жабасақ ауылдық
округінің әкімі Т.Жусупов

О внесении изменения в решение акима Жабасакского сельского округа от 26 июня 2008 года № 2 "Көшелерге атау беру туралы"
Решение акима Жабасакского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 14 марта 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 апреля 2017 года № 5387
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления", аким Жабасакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жабасакского сельского округа на казахском языке от 26 июня 2008 года № 2 "Көшелерге атау беру туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-52, опубликованное 14 августа 2008 года в газете "Жаңалық жаршысы") следующее изменение:
в преамбуле решения на казахском языке слова "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" заменить словами "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жабасакского
сельского округа Т.Жусупов