Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 қазандағы № 122 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қазанда № 5684 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменений в решении районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 13 октября 2017 года № 122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 октября 2017 года № 5684. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Алға аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5229 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 2 ақпанында жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
8 тармақта:
"17 400" сандары "33,4" сандарымен ауыстырылсын;

1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5229, опубликованное 2 февраля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменений:
в пункте 8:
цифры "17 400" заменить цифрами "33,4";

14506,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11949
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2557,9
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
17034
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
17034
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
17034
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20188
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20188
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20188
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12636
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7552
12
Көлік және коммуникация
590562,2
1
Автомобиль көлігі
590562,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
66082,6
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16082,6
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
50000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
524479,6
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
50
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
524429,6
13
Өзгелер
24116,4
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
7222
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7222
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6322
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
900
9
Өзгелер
16894,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12949
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
12949
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі

14506,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11949
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2557,9
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
17034
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
17034
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
17034
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20188
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20188
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20188
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12636
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7552
12
Транспорт и коммуникация
590562,2
1
Автомобильный транспорт
590562,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
66082,6
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
16082,6
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
50000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
524479,6
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
50
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
524429,6
13
Прочие
24116,4
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
7222
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
7222
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
6322
003
Поддержка предпринимательской деятельности
900
9
Прочие
16894,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12949
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развитие регионов до 2020 года
12949
452
Отдел финансов района (города областного значения)

Алға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 шешіміне 5 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджетке қала және ауылдық округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Қала және ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123001
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру 123008
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру 123011
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету 123013
Алға

Приложение № 5 к решению Алгинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №60
Перечень бюджетных программ акимов города и сельских округов в районном бюджете на 2017 год
Наименование города и сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа 123001
Освещение улиц в населенных пунктах 123008
Благоустройство и озеленение населенных пунктов 123011
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах 123013
Алга