Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 131 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 5745 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5229 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 2 ақпанында жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"7 564 748,4" сандары "7 562 520,1" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша
"34 419,7" сандары "34 420,4" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 11 декабря 2017 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 декабря 2017 года № 5745. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5229, опубликованное 2 февраля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "7 564 748,4" заменить цифрами "7 562 520,1";
в том числе по:
неналоговым поступлением
цифры "34 419,7" заменить цифрами "34 420,4";
поступлениям трансфертов

трансферттер түсімдері бойынша "6 693 616,7" сандары "6 691 387,7" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "7 631 545,4" сандары "7 629 317,1" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
он екінші абзацтағы:
"134 338" сандары "132 109" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрайымы Г. Джармухамбетова
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жұмабаев

цифры "6 693 616,7" заменить цифрами "6 691 387,7";
в подпункте 2):
затраты
цифры "7 631 545,4" заменить цифрами "7 629 317,1";
в пункте 7:
в абзаце двенадцатом:
цифры "134 338" заменить цифрами "132 109";
2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии маслихата Г. Джармухамбетова
Секретарь районного маслихата Б. Жумабаев

1706,5
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1706,5
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
60573,8
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8558
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5206,8
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3572
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
43237
6
Жер қатынастары
14576,9
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14576,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12019
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2557,9
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
17034
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
17034
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
17034
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20093
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20093
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20093
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12541
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7552
12
Көлік және коммуникация
590562,2
1
Автомобиль көлігі
590562,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
66082,6
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16082,6
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
50000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
524479,6
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
50
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
524429,6
13
Өзгелер
23878,2
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау

1706,5
010
Развитие объектов сельского хозяйства
1706,5
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
60573,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8558
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5206,8
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3572
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
43237
6
Земельные отношения
14576,9
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14576,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12019
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2557,9
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
17034
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
17034
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
17034
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20093
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20093
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20093
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12541
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7552
12
Транспорт и коммуникация
590562,2
1
Автомобильный транспорт
590562,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
66082,6
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
16082,6
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
50000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
524479,6
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
50
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
524429,6
13
Прочие
23878,2
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции

7022
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7022
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6372
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
650
9
Өзгелер
16856,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12949
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
12949
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
33,4
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
33,4
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
1103
003
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1103
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2770,8
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2770,8
14
Борышқа қызмет көрсету
132,4
1
Борышқа қызмет көрсету
132,4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
132,4
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
132,4
15
Трансферттер
112971,1
1
Трансферттер
112971,1
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
112971,1
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
10523,7
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22060
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
76364
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
4023,4
III. Таза бюджеттік кредиттеу
-12380,2
Бюджеттік кредиттер
63661,3
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
63661,3
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
63661,3
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі

7022
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
7022
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
6372
003
Поддержка предпринимательской деятельности
650
9
Прочие
16856,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12949
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развитие регионов до 2020 года
12949
452
Отдел финансов района (города областного значения)
33,4
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
33,4
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
1103
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1103
464
Отдел образования района (города областного значения)
2770,8
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития орегионов до 2020 года
2770,8
14
Обслуживание долга
132,4
1
Обслуживание долга
132,4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
132,4
013
Обслуживание долга местных исполнительных оргаов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам
132,4
15
Трансферты
112971,1
1
Трансферты
112971,1
452
Отдел финансов района (города областного значения)
112971,1
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
10523,7
024
Целевые текщие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
22060
051
Трансферты органам самоуправления
76364
054
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
4023,4
III.Чистое бюджетное кредитование
-12380,2
Бюджетные кредиты
63661,3
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
63661,3
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
63661,3
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)