Байғанин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 68 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 наурызда № 5375 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480 "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Байғанин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Байғанин аудандық мәслихатының хатшысы
С. Жұбан Б. Турлыбаев
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 15 наурыздағы
№ 68 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Байғанин аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 48 "Байғанин ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3491 болып тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтарда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған);
2) Байғанин аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қарашадағы № 96 "Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 48 "Байғанин ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3693 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 желтоқсанда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған);
3) Байғанин аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 маусымдағы № 174 "Байғанин ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Ережесін бекіту туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 48 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4392 болып тіркелген, 2013 жылғы 4 шілдеде аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Байганинского районного маслихата
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 15 марта 2017 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 марта 2017 года № 5375
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 21 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480 "О правовых актах", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Байганинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии
Байганинского районного
маслихата
Секретарь Байганинского районного маслихата
С. Жұбан Б. Турлыбаев
Приложение к решению
районного маслихата
от 15 марта 2017 года № 68
Перечень утративших силу некоторых решений Байганинского районного маслихата
1) Решение Байганинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 48 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Байганинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3491, опубликовано 24 января 2013 года в районной газете "Жем-Сағыз");
2) Решение Байганинского районного маслихата от 13 ноября 2013 года № 96 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 48 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Байганинском районе"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3693, опубликовано 12 декабаря 2013 года в районной газете "Жем-Сағыз");
3) Решенеие Байганинского районного маслихата от 9 июня 2015 года № 174 "О внесении изменения в решение от 21 декабря 2012 года № 48 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Байганинском районе"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4392, опубликовано 4 июля 2015 года в районной газете "Жем-Сағыз").