Байғанин аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 272 "Байғанин ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесiн бекiту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 3 мамырдағы № 87 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 мамырда № 5495 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 116 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 21.05.2018 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3 бабының 7 тармағына, сәйкес Байғанин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Байғанин аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 272 "Байғанин ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесiн бекiту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4658 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтарда аудандық "Жем Сағыз" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Боранбайға жүктелсін.

О внесении изменений в постановление Байганинского районного акимата от 10 декабря 2015 года № 272 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения по Байганинскому району"
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 3 мая 2017 года № 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 мая 2017 года № 5495. Утратило силу постановлением акимата Байганинского района Актюбинской области от 21 мая 2018 года № 116
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байганинского района Актюбинской области от 21.05.2018 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Байганинского районного акимата от 10 декабря 2015 года № 272 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения по Байганинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4658, опубликованное 14 января 2016 года в районной газете "Жем-Сағыз") следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Боранбай Б.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі А.Т. Шериязданов
Келісілді:
"Ақтөбе облысының жолаушылар көлiгi
және автомобиль жолдары
басқармасы" ММ басшысы
А. Османгалиев
Байғанин аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 03 мамырдағы № 87 қаулысына қосымша
Байғанин аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 272 қаулысымен бекітілген
Байғанин ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесі
Автомобиль жолдары индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
KD-BA-37

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Т. Шериязданов
Согласовано:
Руководитель ГУ "Управления пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Актюбинской области"
А. Османгалиев
Приложение к постановлению Байганинского районного акимата от 03 мая 2017 года № 87
Утвержден постановлением Байганинского районного акимата от 10 декабря 2015 года № 272
Перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения по Байганинскому району
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
KD-BA-37