Байғанин ауданының Көлтабан селолық округі әкімінің 2011 жылғы 10 қарашадағы № 10 "Көлтабан ауылдық округінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылы 13 наурызда № 5311 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Байғанин ауданының Көлтабан ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданының Көлтабан селолық округі әкімінің 2011 жылғы 10 қарашадағы № 10 "Көлтабан ауылдық округінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-134 тіркелген, 2011 жылғы 22 қарашада "Жем-Сағыз" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімнің деректемелерінде "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі шешімнің деректемелерінде "11 ноября" сөздері "10 ноября" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің қазақ тіліндегі атауы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Көлтабан ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы";
1 тармағының бірінші абзацы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Көлтабан ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
Жарлы ауылы:";
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көлтабан ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
С. Құлбатыр

О внесении изменений в решение акима Культабанского сельского округа Байганинского района от 11 ноября 2011 года № 10 "О присвоении наименований безымянным улицам некоторых населенных пунктов Культабанского сельского округа"
Решение акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 22 февраля 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 марта 2017 года № 5311
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" и статьей 50 Закон Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", исполняющий обязанности акима Культабанского сельского округа Байганинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Культабанского сельского округа Байганинского района от 10 декабря 2011 года № 10 "присвоении наименований безымянным улицам некоторых населенных пунктов Культабанского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-4-134, опубликованное 22 ноября 2011 года в районной газете "Жем-Сағыз") следующие изменения:
в реквизитах решения на казахском языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
в реквизитах решения на русском языке слова "11 ноября" заменить словами "10 ноября";
заголовок вышеуказанного решения на казахском языке изложить в следующей новой редакции:
"Көлтабан ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы";
абзац первый пункта 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам некоторых населенных пунктов Культабанского сельского округа:
село Жарлы:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Культабанского сельского округа
Кулбатыр С.