Қарауылкелді ауылдық округі Қарауылкелді ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 қаңтардағы № 2 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылы 26 қаңтарда № 5253 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін –өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, Ақтөбе облысының әкімдігі жанындағы облыстық ономастикалық комиссиясының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 2 қорытындысы негізінде және Қарауылкелді ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қарауылкелді ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарауылкелді ауылдық округі Қарауылкелді ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
"Жаңа құрылыс-1" көшесі "Сәнше Есенбаева" есімімен;
"Жаңа құрылыс-2" көшесі "Қания Хайруллина" есімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық
округінің әкімі
Е. Калиев

О переименовании улиц села Карауылкелды Карауылкелдинского сельского округа
Решение акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10 января 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 января 2017 года № 5253
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 08 декабря 2016 года № 2 и с учетом мнения жителей села Карауылкелды, аким Карауылкелдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Карауылкелды Карауылкелдинского сельского округа:
улицу "Жаңа құрылыс-1" именем "Сәнше Есенбаева";
улицу "Жаңа құрылыс-2" именем "Қания Хайруллина".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Карауылкелдинского
сельского округа
Е. Калиев