Байғанин ауданы Миялы селолық округі әкімінің 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 1 "Миялы ауылдық округінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылы 28 сәуірде № 5474 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Коституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Коституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Байғанин ауданы Миялы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданы Миялы селолық округі әкімінің 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 1 "Миялы ауылдық округінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-4-118 тіркелген, 2011 жылғы 13 қазанда "Жем Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қазақ тіліндегі шешімнің деректемелерінде "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Миялы ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы";
1 тармағының бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Миялы ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:";
орыс тіліндегі шешімнің 1 тармағы келесі мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"село Миялы:".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Миялы ауылдық округінің әкімі И.Мәнібаев

О внесении изменений и дополнения в решение акима Миялинского сельского округа Байганинского района от 2 сентября 2011 года № 1 "О наименовании улиц Миялинского сельского округа"
Решение акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 24 апреля 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 апреля 2017 года № 5474
В соответствии Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 50 Закон Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Миялинского сельского округа Байганинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Миялинского сельского округа Байганинского района от 2 сентября 2011 года № 1 "О наименовании улиц Миялинского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-4-118, опубликованное 13 октября 2011 года в районной газете "Жем-Сағыз") следующие изменения и дополнение:
в реквизитах указанного решения на казахском языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
заголовок решения изложить в новой редакции:
"О присвоении наименований безымянным улицам некоторых населенных пунктов Миялинского сельского округа";
абзац первый пункта 1 изложить в новой редакции:
"1. Присвоить безымянным улицам некоторых населенных пунктов Миялинского сельского округа следующие наименования";
в решении на русском языке пункт 1 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"село Миялы:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Миялинского сельского округа И.Манибаев