Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 51 "2017-2019 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы № 75 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 сәуірде № 5397 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 51 "2017-2019 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5213 тіркелген, 2017 жылы 18 каңтарда "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "3 572 729" сандары "3 482 039" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша "3 078 729" сандары "2 988 039" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "3 572 729" сандары "3 660 093,3" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу "8 876" сандары "8 931,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "17 018" сандары "17 073,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы "- 8 876" сандары "-186 985,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "8 876" сандары "186 985,8" сандарымен ауыстырылсын;
6- тармақта:
екінші абзацта:

О внесений изменений и дополнения в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 51 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 13 марта 2017 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 апреля 2017 года № 5397
В соответствии статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от , статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 51 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5213, опубликованное 18 января 2017 года в газете "Ырғыз") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 572 729" заменить цифрами "3 482 039";
в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "3 078 729" заменить цифрами "2 988 039 ";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 572 729" заменить цифрами "3 660 093,3";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "8 876" заменить цифрами "8 931,5";
в том числе:
бюджетные кредиты цифры "17 018" заменить цифрами "17 073,5";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "-8 876" заменить цифрами "- 186 985,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "8 876" заменить цифрами "186 985,8";
в пункте 6:
в абзаце втором:

"289 113" сандары "189 113" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жаңа абзацпен толықтырылсын:
"нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға– 9310 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5- қосымшалары осы шешімнің 1, 2 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы Қ. Бөлек
Ырғыз аудандық мәслихатының хатшысы К. Қосаяқов

цифры "289 113" заменить цифрами "189 113";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"9 310 тысяч тенге- на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Иргизского районного маслихата К. Болек
Секретарь Иргизского районного маслихата К. Косаяков