Қызылжар селолық округі әкімінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 8 "Қызылжар селолық округі Құрлыс, Жаныс би, Шеңбертал селоларының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 ақпандағы № 13 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 наурызда № 5296 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Қызылжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылжар селолық округі әкімінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 8 "Қызылжар селолық округі Құрлыс, Жаныс би, Шеңбертал селоларының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-138 санымен тіркелген, 2011 жылғы 23 тамыздағы аудандық "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі атауында "селолық", "селоларының" сөздері "ауылдық", "ауылдарының" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауылдық округінің әкімі М. САРМАНОВ

О внесении изменений в решение акима Кызылжарского сельского округа от 30 июня 2011 года № 8 "О наименовании улиц сел Курлыс, Жаныс би, Шенбертал Кызылжарского сельского округа"
Решение акима Кызылжарского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 15 февраля 2017 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 марта 2017 года № 5296
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кызылжарского сельского округа от 30 июня 2011 года № 8 "О наименовании улиц сел Курлыс, Жаныс би, Шенбертал Кызылжарского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-5-138, опубликованное 23 августа 2011 года в районном газете "Ырғыз") следующие изменения:
в заголовке указанного решения на казахском языке слова "селолық", "селосының" заменить словами "ауылдық", "ауылдарының".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского сельского округа М. САРМАНОВ