2018-2020 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 191 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 5798 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4 398 154 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер 527 680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 16 414,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер 6 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері 3 847 560 мың теңге;
2) шығындар 4 471 068,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 251 823,7 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 305 218 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 53 394,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – 324 738,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитiн пайдалану) 324 738,2 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 01.03.2018 № 226 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.05.2018 № 242 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.08.2018 № 264 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.11.2018 № 278 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.12.2018 № 291 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2..Аудандық бюджеттің кірісіне келесідей есептелетін болып ескерілсін:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлiкке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлiк құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
салықтық емес басқа да түсiмдер;
жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер.

Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2018-2020 годы
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 11 декабря 2017 года № 191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 января 2018 года № 5798. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Каргалинский районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 4 398 154 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления 527 680 тысяч тенге;
неналоговые поступления 16 414,1 тысяч тенге;
поступления от продажи
основного капитала 6 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3 847 560 тысяч тенге;
2) затраты 4 471 068,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное
кредитование 251 823,7 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты 305 218 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 53 394,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -324 738,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета 324 738,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 01.03.2018 № 226 (вводится в действие с 01.01.2018); от 31.05.2018 № 242 (вводится в действие с 01.01.2018); от 29.08.2018 № 264 (вводится в действие с 01.01.2018); от 28.11.2018 № 278 (вводится в действие с 01.01.2018); от 19.12.2018 № 291 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в доход районного бюджета зачисляются следующие поступления:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
другие неналоговые поступления;
поступления от продажи земельных участков.

3..Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 30 қарашадағы "2018 - 2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабына сәйкес белгіленгені мәліметке және басшылыққа алынсын:
2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшерi - 28 284 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш - 2 405 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы - 28 284 теңге.
4..2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген субвенция көлемі - 1 970 000 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5..2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтерге берілетін субвенция көлемі -185 896 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде: "Бадамша ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі - 90 158 мың теңге; "Желтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі - 95 738 мың теңге.
6. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер, даму трансферттері және кредиттер түскені ескерілсін:
99 662 мың теңге - коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға;
116 352 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға;
587 263 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
239 662 мың теңге - жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және құрылыс үшін;
14 220 мың теңге - мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне;
7 106 мың теңге - әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;
5 188 мың теңге - Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
138 мың теңге - мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
13 910 мың теңге - еңбек нарығын дамытуға;
0 мың теңге - орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
51 039 мың теңге - жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге;

3..Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы" установлено:
с 1 января 2018 года:
1) минимальный размер заработный платы - 28 284 тенге;
2).месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 405 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат -28 284 тенге.
4. Учесть в районном бюджете на 2018 год субвенции, передаваемые из областного бюджета в сумме - 1 970 000 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме - 185 896 тысяч тенге, в том числе: государственное учреждение "Аппарат акима Бадамшинского сельского округа" - 90 158 тысяч тенге; государственное учреждение "Аппарат акима Желтауского сельского округа" - 95 738 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2018 год поступление целевых текущих трансфертов, трансфертов на развитие и кредитов из республиканского бюджета:
99 662.тысяч тенге – на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
116 352 тысяч тенге–на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
587 263.тысяч тенге –на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
239 662 тысяч тенге – на реконструкцию и строительство систем тепло- водоснабжения и водоотведения;
14 220 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
7 106 тысяч тенге – на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов;
5 188 тысяч тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы;
138 тысяч тенге – на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
13 910 тысяч тенге – на развитие рынка труда;
0 тысяч тенге – на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;
51 039 тысяч тенге – на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;

13 377 мың теңге - ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге;
3 357 мың теңге - оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
65 556 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің және кредиттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 6 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 31.05.2018 № 242 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.11.2018 № 278 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.12.2018 № 291 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7..2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттері түскені ескерілсін:
42 086 мың теңге - коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға;
220 988 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға;
127 240 мың теңге - ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
14 300 мың теңге - мемлекеттік органның күрделі шығыстары;
19 413 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
160 102 мың теңге - орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
8 543 мың теңге - жалпы білім беретін мектептерді кең жолақты Интернетке қосылуын қамтамасыз етуге;
3 450 мың теңге - жалпы білім беретін мектептерді интерактивті білім беретін контентке қосуға;
0 мың теңге - жалпы білім беретін мектептерді техникалық инфрақұрылыммен жабдықтауға;
151 551 мың теңге - білім берудің ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстарына;
3 236 мың теңге - жалпы білім беретін мектептердің компьютерлік техникаларын жаңартуға;
4 710 мың теңге - мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізуге;
13 088 мың теңге - халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесуге;
3 419 мың теңге - алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың құнын иелеріне өтеуге;
148 845 мың теңге - аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;
11 527 мың теңге - нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға;
4 500 мың теңге – елді мекендердегі өрттерді, сондай-ақ дала өрттерін сөндіру бойынша өрт сөндіру бекеттерін ұйымдастыруға;

13 377 тысяч тенге - на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования;
3 357 тысяч тенге – на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
65 556.тысяч тенге – на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Распределение указанных сумм трансфертов и кредитов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 31.05.2018 № 242 (вводится в действие с 01.01.2018); от 28.11.2018 № 278 (вводится в действие с 01.01.2018); от 19.12.2018 № 291 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Учесть в районном бюджете на 2018 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета:
42 086..тысяч тенге – на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
220 988 тысяч тенге - на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
127 240.тысяч..тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в населенных пунктах;
14 300 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов;
19 413 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
160 102 тысяч тенге - на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;
8 543 тысяч тенге - на обеспечение доступа общеобразовательных школ к широкополосному Интернету;
3 450 тысяч тенге – на подключение общеобразовательных школ к интерактивному образовательному контенту;
0..тысяч тенге - на оснащение общеобразовательных школ технической инфраструктурой;
151 551..тысяч тенге - на капитальные расходы подведомственных государственных организаций образования;
3 236..тысяч..тенге -. на обновление компьютерной техники общеобразовательных школ;
4 710 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования;
13 088 тысяч тенге - на содействие занятости населения;
3 419 тысяч тенге - на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных;
148 845 тысяч тенге - на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
11 527 тысяч тенге - на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства;
4 500 тысяч тенге – на организацию пожарных постов по тушению степных пожаров, а также пожаров в населенных пунктах;

5 000 мың теңге – жалпы білім беруге;
23 950 мың теңге – мәдениет ұйымдарының күрделі шығыстарына.
Аталған трансферттерді бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 7 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 01.03.2018 № 226 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.05.2018 № 242 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.08.2018 № 264 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.11.2018 № 278 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.12.2018 № 291 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8..2018 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерв сомасы - 10 578 мың теңге болып бекітілсін.
9..2018 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10..2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5 000 тысяч тенге – на общеобразовательное обучение;
23 950 тысяч тенге – на капитальные расходы организаций культуры.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 01.03.2018 № 226 (вводится в действие с 01.01.2018); от 31.05.2018 № 242 (вводится в действие с 01.01.2018); от 29.08.2018 № 264 (вводится в действие с 01.01.2018); от 28.11.2018 № 278 (вводится в действие с 01.01.2018); от 19.12.2018 № 291 (вводится в действие с 01.01.2018).
8..Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме - 10 578 тысяч тенге.
9..Утвердить перечень бюджетных программ районного бюджета, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2018 год, согласно приложению 4.
10. Утвердить перечень бюджетных программ сельских округов на 2018 год, согласно приложению 5.

6628
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
179375
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
96158
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9536
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1910
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34203
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
11373
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26195
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20646
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20646
451
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19994
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
652
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1355156
1
Тұрғын үй шаруашылығы
505879
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2498
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2498
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
503381
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
145688
466
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
353597
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
4096
091
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
0
2
Коммуналдық шаруашылық
830258
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
731211
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
10000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
5000
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

6628
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
179375
002
Программа занятости
96158
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9536
006
Оказание жилищной помощи
1910
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34203
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11373
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26195
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20646
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20646
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19994
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
652
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1355156
1
Жилищное хозяйство
505879
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2498
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2498
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
503381
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
145688
466
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
353597
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4096
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
2
Коммунальное хозяйство
830258
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
731211
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
10000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
5000
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)