Мәртөк ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 03 қыркүйектегі № 309 "Сайлау өткiзу кезеңiнде үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындарды белгiлеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 201 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 мамырда № 5507 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына және "Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Хлебодар ауылдық округін Сарыжар ауылдық округі және Хлебодаровка ауылын Сарыжар ауылы деп қайта атау туралы" бірлескен Ақтөбе облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 261 шешімі мен Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 440 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4123 болып тіркелген) сәйкес, Мәртөк ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мәртөк ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 309 "Сайлау өткізу кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4028 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 қыркүйекте аудандық "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасындағы "Хлебодар" сөзі "Сарыжар" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Мәртөк ауданы әкiмi аппаратының басшысы Т. Көлкебаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулының оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi Н. Қалауов

О внесении изменения в постановление акимата Мартукского района от 03 сентября 2014 года № 309 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов"
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 24 мая 2017 года № 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 мая 2017 года № 5507
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и совместного решения Актюбинского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 261 и постановления акимата Актюбинской области от 10 декабря 2014 года № 440 "О переименовании Хлебодаровского сельского округа Мартукского района Актюбинской области в Сарыжарский сельский округ и села Хлебодаровка в село Сарыжар" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4123) акимат Мартукского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Внести в постановление акимата Мартукского района от 03 сентября 2014 года № 309 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4028, опубликованного 11 сентября 2014 года в районной газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению слово "Хлебодар" заменить словом "Сарыжар".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Мартукского района Көлкебаева Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Калауов