Мәртөк аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 49 "2017-2019 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 қарашадағы № 97 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қарашада № 5712 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 49 "2017-2019 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5210, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 293 410,5" сандары "4 322 174,5" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"592 700" сандары "598 000" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"4 200" сандары "6 029,4" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша
"18 100" сандары "26 000" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
"3 678 410,5" сандары "3 692 145,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 385 059,7" сандары "4 413 823,7" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта:
"9 353" сандары "6 219" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"3 221" сандары "708" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"8 509" сандары "10 211" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
екінші абзацта:
"102 383" сандары "106 052" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"9 052" сандары "5 039" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"5 586" сандары "3 506" сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта:
"6 786" сандары "13 589" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта:
"6 000" сандары "5 460" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Мәртөк ауданының Құмсай ауылына жеткізілетін және ауылішілік газқұбырының құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге – 3 600 мың теңге";
"Мәртөк ауданының Құмсай ауылына электржабдықтау желілерінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге – 1 000 мың теңге";

О внесении изменений и дополнений в решение Мартукского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 49 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 22 ноября 2017 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 ноября 2017 года № 5712. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 49 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5210, опубликованное 18 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 293 410,5" заменить цифрами "4 322 174,5", в том числе:
по налоговым поступлениям
цифры "592 700" заменить цифрами "598 000";
по неналоговым поступлениям
цифры "4 200" заменить цифрами "6 029,4";
по поступлениям от продажи основного капитала
цифры "18 100" заменить цифрами "26 000";
по поступлениям трансфертов
цифры "3 678 410,5" заменить цифрами "3 692 145,1";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 385 059,7" заменить цифрами "4 413 823,7";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "9 353" заменить цифрами "6 219";
в абзаце пятом:
цифры "3 221" заменить цифрами "708";
в абзаце седьмом:
цифры "8 509" заменить цифрами "10 211";
в пункте 8:
в абзаце втором:
цифры "102 383" заменить цифрами "106 052";
в абзаце третьем:
цифры "9 052" заменить цифрами "5 039";
в абзаце восьмом:
цифры "5 586" заменить цифрами "3 506";
в абзаце семнадцатом:
цифры "6 786" заменить цифрами "13 589";
в абзаце восемнадцатом:
цифры "6 000" заменить цифрами "5 460";
дополнить абзацами следующего содержания:
"на разработку проектно-сметной документации на строительство подводящего и внутриквартального газопровода в селе Кумсай Мартукского района – 3 600 тысяч тенге";
"на разработку проектно-сметной документации на строительство сетей электроснабжения в селе Кумсай Мартукского района – 1 000 тысяч тенге";

"Мәртөк ауданының Құмсай ауылына суменжабдықтау жүйесінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге – 9 240,6 мың теңге";
9 тармақта:
"9 861" сандары "1 064" сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1, 5 және 6 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық мәслихаттың сессия төрағасы В. Урясов
Мәртөк аудандық мәслихат хатшысы Ә. Әлмұхамбетов
2017 жылғы 22 қарашадағы
№ 97 Мәртөк аудандық мәслихаттың шешіміне
1-қосымша
2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 49 Мәртөк аудандық мәслихаттың шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған Мәртөк аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Кірістер

"на разработку проектно-сметной документации на строительство системы водоснабжения в селе Кумсай Мартукского района – 9 240,6 тысяч тенге";
в пункте 9:
цифры "9 861" заменить цифрами "1 064";
2. Приложения 1, 5 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Мартукского районного маслихата В. Урясов
Секретарь Мартукского районного маслихата А. Альмухамбетов
Приложение 1 к решению Мартукского районного маслихата от 22 ноября 2017 года № 97
Приложение 1 к решению Мартукского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 49
Мартукский районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы

1 200,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
125 713,0
464
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
125 713,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 717,0
004
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
12 364,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
32 301,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
209,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 621,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
170,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
55 331,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
306 680,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
45 744,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35 905,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
26 418,0
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
9 487,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 839,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9 839,0
2
Әлеуметтiк көмек
232 731,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
232 731,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
111 128,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 750,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
62 736,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
241,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
26 218,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15 522,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13 136,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28 205,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

1 200,0
9
Прочие услуги в области образования
125 713,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
125 713,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 717,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
12 364,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32 301,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
209,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 621,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
170,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
55 331,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
306 680,0
1
Социальное обеспечение
45 744,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35 905,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
26 418,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
9 487,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 839,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9 839,0
2
Социальная помощь
232 731,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
232 731,0
002
Программа занятости
111 128,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 750,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
62 736,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
241,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
26 218,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 522,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
13 136,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28 205,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)