2018-2020 жылдарға арналған Сарыжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 118 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қаңтарда № 5865 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Сарыжар ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96 491,6 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 967 мың теңге;
трансферттер түсімі – 91 737 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 787,6 мың теңге;
2) шығындар – 96 491,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 13.03.2018 № 140 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.06.2018 № 171 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.09.2018 № 181 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.12.2018 № 189 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Ауылдық округ бюджетінің кірісіне есептелетін болып ескерілсін:
жеке табыс салығы;
жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
жер салығы;
көлік құралдарына салық.
3. Қазақстан Республикасының 2017 жылдың 30 қарашасындағы "2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабына сәйкес белгіленгені мәліметке және басшылыққа алынсын:
2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
жалақының ең төмен мөлшері – 28 284 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2 405 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 28 284 теңге.

Об утверждении бюджета Сарыжарского сельского округа на 2018-2020 годы
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 22 декабря 2017 года № 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 января 2018 года № 5865. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Сарыжарского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 96 491,6 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 3 967 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91 737 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 787,6 тысяч тенге;
2) затраты – 96 491,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Мартукского района Актюбинской области от 13.03.2018 № 140 (вводится в действие с 01.01.2018); от 12.06.2018 № 171 (вводится в действие с 01.01.2018); от 10.09.2018 № 181 (вводится в действие с 01.01.2018); от 05.12.2018 № 189 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в доход бюджета сельского округа зачисляются:
индивидуальный подоходный налог;
налог на имущество физических лиц;
земельный налог;
налог на транспортные средства.
3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы" установлено:
с 1 января 2018 года:
1) минимальный размер заработной платы – 28 284 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 405 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 28 284 тенге.

4. 2018 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 23 594 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 4 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 13.03.2018 № 140 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.06.2018 № 171 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихаттың сессия төрағасы
И. Шакиров
Мәртөк аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Әлмұхамбетов
2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 118 Мәртөк аудандық мәслихаттың шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Сарыжар ауылдық округ бюджеті

4. Учесть в бюджете сельского округа на 2018 год субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме – 23 594 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 13.03.2018 № 140 (вводится в действие с 01.01.2018); от 12.06.2018 № 171 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Мартукского районного маслихата
И. Шакиров
Секретарь
Мартукского районного маслихата
А. Альмухамбетов
Приложение 1 к решению Мартукского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 118
Бюджет Сарыжарского сельского округа на 2018 год