Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 "2017-2019 жылдарға арналған Темір ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы № 92 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 сәуірде № 5405 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 104 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 "2017-2019 жылдарға арналған Темір ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5202 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "4 860 720" сандары "4 938 787" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "1 780 720" сандары "1 858 787" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "4 860 720" сандары "4 971 340,9" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу "319 333" сандары "314 027,4" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер бойынша "331 848" сандары "331 849,4" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу бойынша "12 515" сандары "17 822"
сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы "- 319 333" сандары "- 346 581,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "319 333" сандары "346 581,3" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
жетінші абзацта:
"100 000" сандары "110 512" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға - 19 555 мың теңге;
11 тармақта:
екінші абзацта:
"36 433" сандары "76 433" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении бюджета Темирского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 13 марта 2017 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 апреля 2017 года № 5405. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии со статьями 9, 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении бюджета Темирского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5202, опубликованное 20 января 2017 года в газете "Темір") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 860 720" заменить цифрами "4 938 787", в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "1 780 720" заменить цифрами "1 858 787";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 860 720" заменить цифрами "4 971 340,9";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "319 333" заменить цифрами "314 027,4", в том числе:
по бюджетным кредитам цифры "331 848" заменить цифрами "331 849,4";
по погашению бюджетных кредитов цифры "12 515" заменить цифрами "17 822";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "- 319 333" заменить цифрами "- 346 581,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "319 333" заменить цифрами "346 581,3";
в пункте 10:
в седьмом абзаце:
цифры "100 000" заменить цифрами "110 512";
и дополнить абзацем следующего содержания:
на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства -19 555 тысяч тенге;
в пункте 11:
во втором абзаце:
цифры "36 433" заменить цифрами "76 433";
и дополнить абзацем следующего содержания:

бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға - 8 000 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 - қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының Темір аудандық мәслихатының
сессия төрағасы хатшысы
Е.БАЛБОСЫНОВ Б.ІЗБАСОВ
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 13 наурыздағы
№ 92 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 56 шешіміне 1 – қосымша
Темір ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования - 8 000 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь
Темирского районного маслихата Темирского районного маслихата
Е.БАЛБОСЫНОВ Б.ИЗБАСОВ
Приложение
к решению районного маслихата
от 13 марта 2017 года № 92
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2016 года № 56
Бюджет Темирского района на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы