"Ақсай селосының құрамды бөліктеріне атау беру туралы" 2012 жылғы 2 сәуірдегі № 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 2 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 ақпанда № 5261 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар еңгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес Ақсай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙДЫ:
1. Ақсай селолық округі әкімінің 2012 жылғы 2 сәуірдегі № 5 "Ақсай селосының құрамды бөліктеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-164 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 сәуір аудандық "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілісін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тіліндегі деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Ақсай ауылдық округінің әкімі Е.Бегимов

О внесении изменений в решение от 2 апреля 2012 года за № 5 "О наименований составных частей села Аксай"
Решение акима Аксайского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 20 января 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 февраля 2017 года № 5261
В соответствии Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан" по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Аксайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Аксайского сельского округа от 2 апреля 2012 года за №5 "О наименований составных частей села Аксай" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-164, опубликованное в 28 апреля 2012 года в районной газете "Темір") следующие изменения:
в реквизитах, заголовке и по всему тексту указанного решения на государственном языке слова "селолық", "селосының" заменить словами "ауылдық", "ауылының".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Аксайского сельского округа Е.Бегимов