Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 қыркүйектегі № 121 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 қыркүйекте № 5666 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 және 109 бабтарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5222 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 26 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы мен қосымшаларында "Ойыл ауданының бюджетін", "Ойыл ауданының бюджеті" сөздері "Ойыл аудандық бюджетін", "Ойыл аудандық бюджеті" сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер:
"3 313 446,8" сандар "3 374 506,8" сандармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша:
"2 972 446,8" сандар "3 033 506,8" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар:
"3 373 926,9" сандар "3 434 986,9" сандармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
үшінші абзацта:
"23 736" сандар "30 511" сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 20 сентября 2017 года № 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 сентября 2017 года № 5666. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9, 106 и 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5222, опубликованное 26 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в заголовке и приложениях указанного решения слова "бюджета Уилского района", "Бюджет Уилского района" заменить словами "Уилского районного бюджета", "Уилский районный бюджет";
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы:
цифры "3 313 446,8" заменить цифрами "3 374 506,8";
поступлениям трансфертов:
цифры "2 972 446,8" заменить цифрами "3 033 506,8";
в подпункте 2):
затраты:
цифры "3 373 926,9" заменить цифрами "3 434 986,9";
пункт 6:
в абзаце третьем:
цифры "23 736" заменить цифрами "30 511";
в абзаце одинадцатом:

"16 264" сандар "20 549" сандармен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге 50 000 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: Н. Нұрбаев
Аудандық мәслихат хатшысы: Б. Бисекенов

цифры "16 264" заменить цифрами "20 549";
и дополнить пятьнадцатым абзацем следующего содержания:
"50 000 тысячи тенге на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов;
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии районного маслихата: С. Нурбаев
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов