Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 сәуірдегі № 80 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 мамырда № 5482 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 9 шілдедегі № 81 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 09.07.2018 № 81 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 10 сәуірдегі № ВО 3-4/31 ұсынысына сәйкес, Ойыл ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Ойыл ауылдық округінің Ақшатау ауылы аумағында шектеу іс – шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауылдық округі әкімі Д. Бисебаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 27 апреля 2017 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 мая 2017 года № 5482. Утратило силу решением акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 9 июля 2018 года № 81
Сноска. Утратило силу решением акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 09.07.2018 № 81 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного - санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 апреля 2017 года № ВО 3-4/31, аким Уилского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Акшатау Уилского сельского округа в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского сельского округа Д. Бисебаев