Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 69 "Хромтау ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 шілдедегі № 132 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 тамызда № 5623 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 69 "Хромтау ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5203 тіркелген, 2017 жылдың 19 қаңтарында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 69 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 12 июля 2017 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 августа 2017 года № 5623. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 69 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5203, опубликованное 19 января 2017 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"6 169 534" сандары "6 075 947,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"1 876 534" сандары "1 782 947,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "6 178 461,5" сандары "6 084 875" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы С. Ибатов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Молдашев

доходы цифры "6 169 534" заменить цифрами "6 075 947,5";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "1 876 534" заменить цифрами "1 782 947,5";
в подпункте 2):
затраты цифры "6 178 461,5" заменить цифрами "6 084 875".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии районного маслихата С. Ибатов
Секретарь районного маслихата Д. Мулдашев

193 705
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
71 463
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 800
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
75 960
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
21 474
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
14 608
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19 092
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 092
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 221
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
250
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
621
7
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
1 617 357,9
01
Тұрғын үй шаруашылығы
338 742
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36 421
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
11 500
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1 500
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
23 421
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
302 321
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
94 290
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
208 031
02
Коммуналдық шаруашылық
956 805,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
832 571,3
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
21 967,6
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
13 000
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
50 000
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
85 954,9
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
661 648,8
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

193 705
002
Программа занятости
71 463
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 800
006
Оказание жилищной помощи
1 400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
75 960
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
21 474
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
14 608
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19 092
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 092
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 221
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
250
021
Капитальные расходы государственного органа
621
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 617 357,9
01
Жилищное хозяйство
338 742
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36 421
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
11 500
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1 500
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
23 421
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
302 321
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
94 290
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
208 031
02
Коммунальное хозяйство
956 805,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
832 571,3
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
21 967,6
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
13 000
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
50 000
028
Развитие коммунального хозяйства
85 954,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
661 648,8
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)