Шалқар ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 76 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 сәуірде № 5472 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 13 маусымдағы № 206 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 13.06.2022 № 206 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27 баптарына сәйкес, Шалқар ауданының әкімідігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар, қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Жидехановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Е. Шотанов
Шалқар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 76 қаулысына қосымша
Шалқар ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Елді мекен атауы
Көшпелi сауданы жүзеге асыратын орындар
1
Шалқар қаласы
Шалқар қаласы
Ө.Сейтов көшесі, № 18 үйдің алдында
2
Айшуақ ауылдық округі
Бегімбет ауылы
Қарағұл көшесі, № 14 үйдің алдында
3
Ақтоғай ауылдық округі
Қотыртас ауылы
Бейбітшілік көшесі, № 6 үйдің алдында
4
Біршоғыр ауылдық округі
Біршоғыр станциясы
А.П.Тихонов көшесі, № 2 үйдің алдында
5
Есет Көтібарұлы ауылдық округі
Байқадам ауылы
Есет Көтібарұлы көшесі, № 29 үйдің алдында
6
Жанақоныс ауылдық округі
Аққайтым ауылы
Достық көшесі, № 2 Аққайтым дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының алдында
7
Кішіқұм ауылдық округі
Шілікті ауылы
Сартепсең көшесі, № 5 үйдің алдында
8
Қауылжыр ауылдық округі
Қауылжыр станциясы
Желтоқсан көшесі, № 1/1 үйдің алдында
9
Мөңке би ауылдық округі
Мөңкеби ауылы
Ардагер көшесі, № 13 үйдің алдында
10
Тоғыз ауылдық округі
Тоғыз станциясы
Тәуелсіздік көшесі, № 73 үйдің алдында
11
Шалқар ауылдық округі
Жылтыр ауылы
Самал көшесі, № 11 үйдің алдында

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Шалкарского района
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 18 апреля 2017 года № 76. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 апреля 2017 года № 5472. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 13 июня 2022 года № 206
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 13.06.2022 № 206 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Шалкарского района, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж. Жидеханова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Е. Шотанов
Приложение к постановлению акимата Шалкарского района от 18 апреля 2017 года № 76
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Шалкарского района
Наименование населенных пунктов
Места для осуществления выездной торговли
1
Город Шалқар
город Шалкар
перед домом № 18 по улице О.Сейтова
2
Айшуакский сельский округ
село Бегимбет
перед домом № 14 по улице Карагул
3
Актогайский сельский округ
село Котыртас
перед домом № 6 по улице Бейбитшилик
4
Биршогирский сельский округ
станция Биршогир
перед домом № 2 по улице А.П.Тихонова
5
сельский округ Есет Котибарулы
село Байкадам
перед домом № 29 по улице Есет Котибарулы
6
Жанаконысский сельский округ
село Аккайтым
перед зданием Аккайтымской врачебной амбулатории, по улице Достык № 2
7
Кишикумский сельский округ
село Шиликти
перед домом № 5 по улице Сартепсен
8
Кауылжырский сельский округ
станция Кауылжыр
перед домом № 1/1 по улице Желтоксан
9
Монкебиский сельский округ
село Монкеби
перед домом № 13 по улице Ардагер
10
Тогузский сельский округ
станция Тогуз
перед домом № 73 по улице Тауелсиздик
11
Шалкарский сельский округ
село Жылтыр
перед домом № 11 по улице Самал