Шалқар қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 қазандағы № 135 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қарашада № 5688 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 қазандағы № 111 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 20.10.2021 № 111 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №10030 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Т. Махамбетов
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Шалкар
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 30 октября 2017 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 ноября 2017 года № 5688. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 20 октября 2021 года № 111
Сноска. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 20.10.2021 № 111 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, приказом Министра Энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года №145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №10030) , Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Шалкар согласно приложения.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Шалкарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Шалкарского
районного маслихата
Т. Махамбетов
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев

Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 қазандағы № 135 шешімімен бекітілген
Шалқар қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 06.05.2019 № 335 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жүргізілген тексерулер бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу орташа жылдық нормасы, м3
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

Утвержден решением Шалкарского районного маслихата от 30 октября 2017 года № 135
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Шалкар
Сноска. Приложение – в редакции решения Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 06.05.2019 № 335 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Объекты накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма образования и накопления накопления коммунальных отходов по данным проведенных исследований, м3
1
Домовладения благоустроенные
1 житель